Ново
Додатоци за мелење на Blackstone - 12 инчи тркалезно покритие - не'рѓосувачки челик - купола за топење на сирење и покривка за пареа - Најдобро за употреба во готвење со рам?

Додатоци за мелење на Blackstone - 12 инчи тркалезно покритие - не'рѓосувачки челик - купола за топење на сирење и покривка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Квалитет на ресторанот - со лесен, но сепак издржлив изградба на не'рѓосувачки челик, оваа купола е погодна за најдобрите готвачи или најобичните ентузијасти во домот. Гответе рамномерно - идеално за концентрирање на топлина да се готви месо рамномерно, да се стопи сирење или пареа зеленчук. Создадете околина слична на рерна за да го намалите времето за готвење. Плус, тоа помага да се намали распрскувачот и помага храната да го задржи својот вкус. Голем дијаметар - Покријте повеќе патеки за хамбургер и големи делови од храна со овој поголем од стандардниот дијаметар од 12 ". Рачка отпорна на топлина - трајната пластична рачка е отпорна на топлина што ви овозможува безбедно да ја грабнете рачката со голи раце. Плус, оваа висококвалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик може да се справи со висока топлина, да се спротивставува на мирисите/дамките и е безбедна машина за миење садови. Квалитет на ресторанот - Со лесен, но трајно изградба на не'рѓосувачки челик, оваа купола е погодна за најдобрите готвачи или најобичните од домашните ентузијасти. Гответе рамномерно - идеално за концентрирање на топлина Да се ​​готви месо рамномерно, стопете сирење или зеленчук со пареа. Создадете околина слична на рерна за да го намалите времето за готвење. Плус, помага да се намали распрскувачот и помага храната да го задржи својот вкус. Голем дијаметар - покријте повеќе патеки за хамбургер и големи делови од храна со оваа поголема од стандарден дијаметар од 12 ". Рачка отпорна на топлина - Издржливата пластична рачка е отпорна на топлина што ви овозможува безбедно да ја грабнете рачката со голи раце. Плус, оваа висококвалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик може да се справи со висока топлина, се спротивставува на мирисите/дамките и е безбедна машина за миење садови. Користете го кружниот капак на Blackstone 12 "за брзо и лесно да се стопи сирењето на хамбургери или фили -чизми. или скара.

За стоката

Слична стока во категоријата

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор Код �

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

Scroll