Ново
Mino Ware 36302314 Tokuri комерцијална употреба, направена во Јапонија, 3,1 x 3,5 инчи, 7,8 fl Oz, Shochu No. 1 златна облека Токури

Mino Ware 36302314 Tokuri комерцијална употреба, направена во Јапонија, 3,1 x 3,5 инчи, 7,8 fl Oz, Shochu No. 1 златна облека

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz (. Материјал : керамика. Земја на производство : Јапонија. Капацитет : 220cc. Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, Големина и тежина на изгорената завршница во зависност од условите на печка и температура. Ве молиме, имајте предвид. Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 см), 8,7 fl oz (. Материјал : Керамика. Земја на производство : Јапонија . Капацитет : 220cc. Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, големината и тежината на изгорената завршница во зависност од условите на печка и температура. Ве молиме, бидете свесни. Не користете садови за ништо Освен прибор за јадење. ● Ве молиме темелно измијте го по купувањето. Не користете го овој производ заради силно влијание или ненадејни промени во температурата. Ова може да предизвика штета. Ве молиме, не користете го оштетениот производ бидејќи може да предизвика повреда. ● Задниот дел на производот има биле третирани со обработка на полирање, но во случај да бидат оштетени. Ве молиме, бидете внимателни да не го влечете на маса. Не користете на отворен пламен или печки. ● Отстранете ја нечистотијата брзо по употребата. Оставете го валкано за да спречите нечистотија. ● Машичот за миење садови треба да се користи како одреден метод на опрема. ● За чистење, користете благ детергент со мек сунѓер. Ве молиме, не користете го овој производ бидејќи може да ја оштети површината ако силно исчистете со метален чистач или тврд сунѓер. ● Добро исушете го садот кога го чувате. Оставањето влажно ќе предизвика мувла и мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Scroll