Ново
Nutravalia nailless stapler iteglestless stapler nailless stapler stud book machine stapler бело

Nutravalia nailless stapler iteglestless stapler nailless stapler stud book machine stapler бело

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 675.20

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите шевови на главната игла. Можете да нарачате 4 парчиња хартија А4 истовремено, заоблена форма, погодна за деца, лесен за држење со едната рака. Нема потреба да се исчисти главната игла, а рециклирањето на отпадната хартија е погодно, што е погодно за кршење на хартија и рециклирање. Кога се врзуваат, не надминувајте 4 листови хартија, проверете дали хартијата е поставена во најоддалечениот дел. Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите шевови на главната игла. Можете да нарачате 4 парчиња хартија А4 истовремено, заоблена форма, погодна за деца, лесен за држење со едната рака. Нема потреба да се исчисти главната игла, а рециклирањето на отпадната хартија е погодно, што е погодно за кршење на хартија и рециклирање. Кога се врзуваат, не надминувајте 4 листови хартија, проверете дали хартијата е поставена во најоддалечениот дел. Категорија на производи : Степлер Боја : Црна/црвена, розова, бела, сина типот : Наилс Степлер за врзување Дебелина : 4 листови хартија (стандардна хартија А4) Сцена : Канцелариски документи, сметки за трговски центри, колација на тест хартија, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Scroll