Ново
2 пакувања со силиконски лагер за воздух, 6,3 '' црвена и розова 2 до 5QT тркалезна употреба на топлина отпорни на топлина, силиконски сад за садови за моќност xl cosori ninja chef

2 пакувања со силиконски лагер за воздух, 6,3 '' црвена и розова 2 до 5QT тркалезна употреба на топлина отпорни на топлина,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 924.80

【Силиконски садови за пржење на воздухот】 : Силиконот на силиконот Зукаехом Фрајер е дизајн за пржење на воздухот, пароброд, печка, инстант тенџере, микробранова печка, итн. Изработено од силикон од одделение за храна, без БПА, нетоксичен и вкусен, ги исполнува стандардите на ФДА. Најдобар избор за уживање во здраво и вкусно готвење. 【Единствена Groove Guide Guide】 : Нашиот тркалезен силиконски воздух за пржење на воздухот има многу силиконски облоги за циркулација на воздухот од 360 ° и униформа дистрибуција на топлина за да ја готвите вашата храна за помалку време и да направиме преостаната масло или маснотијата лесно да се одвива за да уживате во поздрава храна. 【Премиум силиконски материјал】 Воздушен фриер Силиконски корпа отпорна на топлина до 464 ℉ (250 ℃), Colorfast, без мирис, еднократно, еколошки и заштедете пари. Подобро од хартии за паркирање на еднократна употреба. Силиконската корпа со рачки од обете страни го олеснува отстранувањето и пренесувањето на храна во чинија или сад со помош на алатка. Безбедна машина за миење садови. 【Лесно да се исчисти】 нелепливо. Чувајте го вашиот фризер чист чист и уживајте во вкусна храна без лепливост. Обвинетите со силиконски воздух за пржење се тотално безбедни машини за миење садови, ви помагаат да заштедите време и енергија, избегнувајќи ја проблемот со миењето на рацете. 【Избегнувајте горење】 : 1. Ве молиме, не користете го силиконскиот лагер за воздухот без храна за време на загревањето, облоги за корпи за воздух треба да бидат притиснати со доволно храна во фрижидер за воздух. 2. Не правете изложеност на пожар директно, или фиоката за воздухот на воздухот може да запали; 3. Ве молиме, проверете дали е температурата под 450 ℉/230.

За стоката

Слична стока во категоријата

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно...

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА Наведените п�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА здрави и б

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 62% полиестер, 34% мека ткаенина, 4% ел�

Scroll