Ново
Arrow пролеана CPHC101507 Тешка галванизирана челична метална мулти-употреба засолниште, сенка, Carport, 10 'x 15' x 7 '& AK600 Земјински прицврстувач, челик-не'рѓосувачки

Arrow пролеана CPHC101507 Тешка галванизирана челична метална мулти-употреба засолниште, сенка, Carport, 10 'x 15' x 7 '& AK600

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 438.40

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина за складирање : 148 квадратни метри вклучува : (1) Рамка (1) Покријте го тврдокорното пролеана AK600 Земјиште за прицврстување на Земјата, челик Карактеристики од не'рѓосувачки600 : -Нактурира 4 сидра од типот на трупци, 4 аголни гуси и 4 мијалници за заклучување -поголеми за прицврстување на мали и наклон на покривот. Рамката е конструирана од челик со дебелина на wallидот од 15 мерачи. Врските со рамката за лизгање со пилотски дупки и завртки за само-дупчење за лесно склопување. Производ 2 : Содржи сидра од типот на количина 4, количина 4 аголни густини, мијалници за заклучување на количината 4. Производ 2 : Користете. Производ 1 : Сите временски услови, сите сезони : Заштитете го вашето возило или надворешниот простор на целата година. Производ 1 : Тешки материјали : Галванизиран челичен покрив што е изграден за да трае. Производ 1 : Лесно, брзо склопување : Единствениот дизајн има врска со рамката за лизгање. Производ 2 : Користете. Заоблените покриви и 10 -инчни преклопуваат на покривот гасови обезбедуваат зголемена заштита од елементите на отворено. Arrow пролеана CPHC101507 Galvanized Galvanized Steel Metal Multi-употреба, сенка, Carport, 10 'x 15' x 7'the Arrow 10 x 15 x 7-метарски тешки галванизирани метални челик, мулти-употреба, сенка и Carport е A a a a a a a a a a a a a Повеќе компактен ол-челичен карпон погоден за помали возила, седани, опрема на отворено и многу повеќе. Материјал : -Стиле. Производ 1 : Тешки материјали : Галванизиран челичен покрив што е изграден за да трае. Производ 2 : Тежина на артикалот : 4,0 фунти. Производ 2 : Бренд : Пролеана со стрела. Производ 2 : Содржи сидра од типот на количина 4, количина 4 аголни густини, мијалници за заклучување на количината 4. Производ 2 : Бренд : Пролеана со стрела. Со 29-мерач насликан галванизиран челичен метален покрив, вашиот Carrow Carport ќе ги издржи елементите. Со оптоварување на ветер од 100 км на час и снег од 35 psf, Arrow Multi-Use Carport е изграден за да го заштити вашиот простор во текот на целата година.Производ 1 : Изграден до последен : Во која има рамка од 2 инчи квадратни цевки, Arrow 10 x 15-метарски Carport обезбедува стабилност и јачина на единицата, зголемувајќи ја можноста за ветер и снег. Тип на производ : НЕНЦИЈА КИТ. Производ 1 : Изграден до последен : Во која има рамка од 2 инчи квадратни цевки, Arrow 10 x 15-метарски Carport обезбедува стабилност и јачина на единицата, зголемувајќи ја можноста за ветер и снег. Премија за завршна облога со црн прав се спротивставува на 'рѓа и корозија. Производ 1 : Лесно, брзо склопување : Единствениот дизајн има врска со рамката за лизгање. За употреба со : -специфични артикли и брендови. Производ 1 : Сите временски услови, сите сезони : Заштитете го вашето возило или надворешниот простор на целата година. Со 10 -годишна гаранција, можете да бидете сигурни во купувањето.4 "Собрани внатрешни димензии : 116" x 183,25 "x 96.

За стоката

Слична стока во категоријата

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Scroll