Ново
Dreamworth пакет од 12 LED светла од месечината 20 микро ryвездени LED диоди на сребрена дополнителна тенка бакарна жица, вклучени 2 x CR2032 батерии, 7 стапки за DIY свадбениот цент?

Dreamworth пакет од 12 LED светла од месечината 20 микро ryвездени LED диоди на сребрена дополнителна тенка бакарна жица, вклучени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

7 стапки во должина. Лесната низа е потопна. Пакетот за батерии не може да се потопи. Вклучува вклучен и исклучен прекинувач. 21 час траење на батеријата. Мал пакет на батерии е лесно да се скрие. 7 стапки во должина. Лесната низа е потопна. Пакетот за батерии не може да се потопи. Вклучува вклучен и исклучен прекинувач. 21 час траење на батеријата. Мал пакет на батерии е лесно да се скрие. LED ryвездената сребрена екстра тенка бакарна жица жица светла составена од светло бела топла боја. Микро LED диоди кои не се прегреваат давајќи лесен ефект на самовила. По часови на употреба, тие се целосно безбедни за допирање без ризик од изгореници. LED -ryвездените светла се безбедни за деца во текот на три години и за домашни миленици. Тоа е совршена декорација за соби за девојчиња и тинејџери. Амбиентот што го испуштаат е релаксирачки. Starвездени светла прилагодени и за внатрешни и надворешни поставки. Овие висечки, трепет светла или LED жица светла се погодни за украси за венчавки. Вклучен пакет : 12 x LED starsвездени светла.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува...

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ") 10 парч

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

Scroll