Ново
SUTK AC SPD Surge Pregertion 2P 3P 4P 10〜20KA /20〜40KA /30KA〜60KA HOUSE MOITHER PRESSION

SUTK AC SPD Surge Pregertion 2P 3P 4P 10〜20KA /20〜40KA /30KA〜60KA HOUSE MOITHER PRESSION

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди. Школка е изработена од пластика за ретардација на пламен на компјутер; може да се користи со прекинувачот на колото на кутијата за дистрибуција. Ефект на заштита на гром : Спречете ја опасноста од гром, заштити безбедност, брз одговор, добар ефект на заштита на гром. Материјали со висок квалитет : Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век. Широко користено : широко користено во работилници, кутии за набудување на отворено, компании, домаќинства, тој е погоден за новиот систем за производство на соларна енергија на енергија и ја штити струјата на молња поврзана со цевката, директната молња или друг моментален пренапон. Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди. Школка е изработена од пластика за ретардација на пламен на компјутер; може да се користи со прекинувачот на колото на кутијата за дистрибуција. Ефект на заштита на гром : Спречете ја опасноста од гром, заштити безбедност, брз одговор, добар ефект на заштита на гром. Материјали со висок квалитет : Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век. Широко користено : широко користено во работилници, кутии за набудување на отворено, компании, домаќинства, тој е погоден за новиот систем за производство на соларна енергија на енергија и ја штити струјата на молња поврзана со цевката, директната молња или друг моментален пренапон.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо...

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал...

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Scroll