Ново
Енергетска лента 6 за заштита на излез од 2 пакети бело со кабел за напојување од страна на ОНН

Енергетска лента 6 за заштита на излез од 2 пакети бело со кабел за напојување од страна на ОНН

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

2- Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см). Заштеда на простор, приклучок за наизменична струја на агол. 500 рејтинг на апсорпција на енергија ouул. Вклучен/исклучен прекинувач со интегриран прекинувач од 15А коло. Слотови за монтирање на копчињата. Електричен рејтинг : 125 V/13 A/60 Hz. 1875 W континуирана должност. 2- Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см). Заштеда на простор, приклучок за наизменична струја на агол. 500 рејтинг на апсорпција на енергија ouул. Вклучен/исклучен прекинувач со интегриран прекинувач од 15А коло. Слотови за монтирање на копчињата. Електричен рејтинг : 125 V/13 A/60 Hz. 1875 W континуирана должност. Заштитете ја вашата опрема! Он. Заштитникот за наплив на 6-излез ви дава 6 дополнителни приклучоци и ќе ги чувате вашите уреди безбедни од напојување и шила што инаку би можеле да предизвикаат масовно осакатување и хистерија! Заштитете го Он. со Он. Заштитник на пренапони од 6-излез.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен Ед

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Scroll