Ново
Енергетска лента 6 за заштита на излез од 2 пакети бело со кабел за напојување од страна на ОНН

Енергетска лента 6 за заштита на излез од 2 пакети бело со кабел за напојување од страна на ОНН

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

2- Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см). Заштеда на простор, приклучок за наизменична струја на агол. 500 рејтинг на апсорпција на енергија ouул. Вклучен/исклучен прекинувач со интегриран прекинувач од 15А коло. Слотови за монтирање на копчињата. Електричен рејтинг : 125 V/13 A/60 Hz. 1875 W континуирана должност. 2- Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см). Заштеда на простор, приклучок за наизменична струја на агол. 500 рејтинг на апсорпција на енергија ouул. Вклучен/исклучен прекинувач со интегриран прекинувач од 15А коло. Слотови за монтирање на копчињата. Електричен рејтинг : 125 V/13 A/60 Hz. 1875 W континуирана должност. Заштитете ја вашата опрема! Он. Заштитникот за наплив на 6-излез ви дава 6 дополнителни приклучоци и ќе ги чувате вашите уреди безбедни од напојување и шила што инаку би можеле да предизвикаат масовно осакатување и хистерија! Заштитете го Он. со Он. Заштитник на пренапони од 6-излез.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Scroll