Ново
Дијамантски сликарски комплети за мачки за возрасни почетници DIY 5D круг целосна вежба Дијамант дијамантски уметнички комплети за сликање занаетчиски занаети за д?

Дијамантски сликарски комплети за мачки за возрасни почетници DIY 5D круг целосна вежба Дијамант дијамантски уметнички комплети

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Забавувајте се : ослободете се од здодевност, ослободете го стресот, подобрување на концентрацијата и трпеливоста. Сликите со дијаманти можат да донесат неочекувани изненадувања. Може да се користи и како подарок за пријателите и семејството за време на Божиќ, забави, Денот на благодарноста или родендените. Врвен квалитет : Добро платно со доволно лепливост за да се обезбеди дијамантите да не испаднат. Дијамантот има 32 аспекти со различни агли со повеќе детали. Голема големина : 16 "*20", поголема од повеќето 11,8 "*15,7", голема големина значи појасна шема, конечниот визуелен ефект на дијамантското сликарство е поубав. Убави обрасци : Нашите обрасци се специјално дизајнирани од нашите дизајнери, со нови стилови, голема заситеност во боја и богати слоеви. Ова ќе го направи целиот процес на DIY позабавен. Белешка : Комплетот за сликање со дијаманти вклучува : 1* платно (16* 20), 1* лепило, пенкало за сликање со дијаманти 1*, 1* фиока за сликање на дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. 30% повеќе дијаманти по боја, без дополнителни набавки на додатоци и дијаманти. Платно. Платно.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена...

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел...

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор Код �

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА Наведените п�

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

Scroll