Ново
Ienyu 2pcs 16mm 5/8 Црн метал моментно копче за копче 1NO SPST 3A/12-250V

Ienyu 2pcs 16mm 5/8 Црн метал моментно копче за копче 1NO SPST 3A/12-250V

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 498.08

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола на моментална акција, како што е почеток на рог). Дијаметарот на неговата дупка за монтирање е 16мм (5/8inch). Име на Производство : Метален прекинувач за копче за притискање; Метална обвивка, 100 %сосема нов и квалитетен, механички живот за 500,002 циклуси. Број на терминал : 2 пински терминали од типот на завртки; Големина на дупката за монтирање : 16мм 5/8 "; рејтинг на прекинувач : 3 A/12-250 V, комбинација на прекинувачот : 1 NO; Вкупна големина : 22x 21mm /0.87"x0.83'(L*W ). Поставете ги сите 14 V автомобил одлично за електронски стартер, реле, прекинувач за копче за рогови, прекинувач за напојување на компјутер или какви било контроли на колото. Моментен тип : Исклучено. Содржина на пакетот : прекинувач за копче за метално притискање од 2 x; со гаранција од 1 година. Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола на моментална акција, како што е почеток на рог). Дијаметарот на неговата дупка за монтирање е 16мм (5/8inch). Име на Производство : Метален прекинувач за копче за притискање; Метална обвивка, 100 %сосема нов и квалитетен, механички живот за 500,002 циклуси. Број на терминал : 2 пински терминали од типот на завртки; Големина на дупката за монтирање : 16мм 5/8 "; рејтинг на прекинувач : 3 A/12-250 V, комбинација на прекинувачот : 1 NO; Вкупна големина : 22x 21mm /0.87"x0.83'(L*W ). Поставете ги сите 14 V автомобил одлично за електронски стартер, реле, прекинувач за копче за рогови, прекинувач за напојување на компјутер или какви било контроли на колото. Моментен тип : Исклучено. Содржина на пакетот : прекинувач за копче за метално притискање од 2 x; со гаранција од 1 година. Боја : Blackbe широко користена широко за контрола на кола во електромагнетниот стартер, контакт, реле и други електрични кола.

За стоката

Слична стока во категоријата

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Scroll