Ново
4 пакувања на батерии за божиќни жици, оперирани, 50 LED самовилани светла 16,5 метри темно зелен кабел со далечински тајмер 8 режими Божиќни светла за треперење за Божиќ

4 пакувања на батерии за божиќни жици, оперирани, 50 LED самовилани светла 16,5 метри темно зелен кабел со далечински тајмер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1444.80

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светли LED светлосни мониста. Батеријата управувана и безбедна за допир : Бајките на бајките се напојуваат со батерии од 3 x АА (батерии кои не се вклучени) и работниот напон е 3 V, кои се многу безбедни и преносни. Далечински управувач : 8 режими : Комбинација, во бран, секвенцијален, Slo Glo, бркање/блиц, бавно избледување, треперење/блиц, стабилно вклучено. Поставување тајмер, 6 часа и 18 часа одмор. Исто така, можете да ја прилагодите осветленоста според далечинскиот управувач. Водоотпорна : Водоотпорно ниво на LED самовила е IP54, што може да издржи светло дожд и прскање вода, дури и со лошо време, овие светла сè уште се во можност да блескаат светло за време на часовите на темнината. Широко користете : Лесно за поставување и можете да ги поставите бајките во градина, внатрешен двор, двор, балкон, ограда, свадба, спална соба, забава, новогодишна елка, итн. Ви донесуваат потопла атмосфера за секоја пригода. Полн со слатки и романтични бои ве тера да ја имате најуникатната ноќна сцена. Кажете му збогум на темнината и стравот, декоративното и осветлувањето на осветлувањето продолжуваат да ве изненадуваат и ви донесуваат најинтересно искуство. Пакет вклучува : . 4 x LED стринг светла. 4 x кутија за батерии (вградена функција за тајмер). 4 x далечински управувач. 4 x низа светла. 4 x низа светла.

За стоката

Color:

Слична стока во категоријата

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Квалитетно Пенкало Пакет од 50 40 сини 7црни 3 црвени Цврсто тело направено од пластика Хаузер XO го користи

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата Н

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

кожен прстен за клучеви Airtag Усвојува tpu материјал за да обезбеди квалитет, цврстина и издржливост Аирта�

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко...

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни голе�

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта Ма

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Работа француски Бела Цигара Тркалање Хартија 1 1 / 4 Големина 78мм 5 брошури од 24 трудови = вкупно 120 трудо

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

Scroll