Ново
45 Ролна 15 Бои Виткање Ленти За Занаети Лакови Присутни Завиткување Цвеќарница Свадба Партија Фестивал Уметност Занает Декор, 11 Јарди По Ролна, 3/16 Инчен Широк 3/16 - Се

45 Ролна 15 Бои Виткање Ленти За Занаети Лакови Присутни Завиткување Цвеќарница Свадба Партија Фестивал Уметност Занает Декор,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

①ПАКУВАЊЕ ОД 45 РОЛНИ СО ЛЕНТА за ВИТКАЊЕ : Секое пакување вклучува 45 калеми во светли и живописни избрани цврсти бои. Овие панделки доаѓаат во пакување од 45 ролни со лента од 33 стапки. Тоа ви дава речиси 1500 стапки лента за употреба!. ●ИЗБРАНИ 15 ОСНОВНИ БОИ : Нашите панделки за виткање доаѓаат во широк спектар на избрани бои за да добиете голема разновидност по ваш избор. Вклучени основни бои се сина, светло сина, розова, црвена, жолта, зелена, виолетова, златна, сребрена, бела, црна и многу повеќе. ●100% СОСЕМА НОВ и КВАЛИТЕТЕН : нашата лента за виткање секоја ролна е со димензии 33 стапки по ролна и широка 3/16 инчи. Тој е многу мал и совршен за мали уметности и занаети, обвивка за мали подароци, цвеќарници, конец со балони, роденденски забави, проѕирна хартија за завиткување и многу повеќе апликации. ●ЛЕСНО ЗА ВРЗУВАЊЕ и ВИТКАЊЕ : Без разлика дали ви треба лента за виткање за подарок или за украси за роденденски забави. Можете да ја виткате нашата лента со само пар ножици. Лесно направете кадрици што убаво се собираат или каскадираат надолу за убав дисплеј. Совршено решение за додавање на завршниот допир на вашите кутии за подароци и занаети. € 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : КОГА купувате тенка лента, избрани бои на лента за виткање или материјали за завиткување подароци со нас, можете да бидете сигурни дека од која било причина не сте 100% задоволни, ние сме тука да ве направиме 100% среќни, ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи. Практична Големина И Широко Апликации. Поради своите мали и компактни карактеристики, за да можете да ги чувате со вашите материјали за хартија за завиткување без да заземате толку многу простор. Постојат широко се користи за овие виткање лента. Овие панделки за завиткување подароци се идеален избор за украсување подароци, завиткување подароци, како балонски ленти, создавање прекрасни лакови или правење сам украсување за забави. КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : . - Пакување од 45 Ролни. - 33 Стапки х 3/16 Инчи по Ролна. - Убави Бои И Лесни За Виткање. - 100% Сосема Нов И Квалитетен. - Избрани 15 Различни Бои. - Сина, Светло Сина, Розова, Црвена, Жолта, Зелена, Виолетова, Златна, Сребрена, Бела, Црна И Многу Повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

【Силиконски садови за пржење на воздухот】 : Силиконот на силиконот Зукаехом Фрајер е дизајн за пржење �

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

Econtrolly Заменете го далечинскиот управувач погоден за Apple TV Player A1842 MQD22 MP7 P2 A1625 MGY52 MLNC2 A1427 A1469 MD199 A1378 MC572 A1218 MA71

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz ( М

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко...

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светл

Висококвалитетна тефлонски цевка 10м должина Материјал : Тефлонски боја : бела сина црвена црна Боја опц�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Scroll