Ново
Power4Laptops Замена Компјутер Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Lenovo IdeaCentre Q120

Power4Laptops Замена Компјутер Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Lenovo IdeaCentre Q120

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Потребно Е Професионално Вклопување. Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена за вашиот оригинален вентилатор за КОМПЈУТЕР, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од ВАШИОТ КОМПЈУТЕР и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата...

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Scroll