Ново
Power4Laptops Замена Компјутер Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Lenovo IdeaCentre Q120

Power4Laptops Замена Компјутер Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Lenovo IdeaCentre Q120

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Потребно Е Професионално Вклопување. Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена за вашиот оригинален вентилатор за КОМПЈУТЕР, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од ВАШИОТ КОМПЈУТЕР и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Scroll