Ново
Четврти јули Притиснете На Ноктите Кратки Патриотски Лажни Нокти Лажни Нокти Со Лепак Бадем Лепак На Плоштадот На Ноктите Вештачки Нокти Декорација На Уметноста Н

Четврти јули Притиснете На Ноктите Кратки Патриотски Лажни Нокти Лажни Нокти Со Лепак Бадем Лепак На Плоштадот На Ноктите Вештачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе. Здравје И Издржлив : 24 Парчиња сад дизајн на знаме шема квадратни притиснете на ноктите додатоци се направени од акрилик, тоа е заштита на животната средина, нетоксични, без мирис. Тие се издржливи и можат да траат 1-3 недели. Лесен За Употреба : притиснете на ноктите со лепак налепница може да го добиете вашиот омилен маникир за само 5 минути без да чекате во салонот за нокти. Дизајн на нокти со американско знаме погоден е за четврти јули декорација на уметност за нокти дома со вашето семејство, исто така, перформанси патриотски. Широки Апликации : Сјајни лажни нокти погодни за разни социјални прилики одлично за салон за нокти, самостојна уметност за домашни нокти. Совршен за употреба за 4-ти јули Денот на независноста и друг фестивал. Даден е совршен подарок за партнери, семејство, пријатели. Тоа е незаборавни лажни нокти. Предлог : поради транспортни причини, пакетот не содржи лепак, издржливоста на гума за џвакање е ограничена, предлагам да користите сопствен лепак. Јазичињата за лепило за нокти се подобри за привремена задача, лесни за отстранување и попријателски за природните нокти. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и да ве задоволиме. Опис на производот 24 парчиња знаме на САД вештачки нокти лесно за жените да се држат на ноктите, со погоден за денот на независноста на жените секоја пригода. Спецификација Тип На Ставка : Притиснете На ноктите Краток Материјал : Акрилна Количина : 24 парчиња/кутија како Да Се Користи? 1.Нежно тријте ги парчињата нокти со стапче за нокти за да ги отстраните површинските кутикули, исплакнете ги и одржувајте ги ноктите чисти и суви. 2.Изберете ја големината што најмногу одговара на вашите нокти, земајќи соодветна количина лепак или бесплатен лепак за желе во внатрешноста на избраната плочка за нокти. 3.Притиснете ги лажните нокти на сопствените нокти и држете ги 30 секунди. 4.Исечете според обликот и должината на печатот на ноктите што ги сакате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Scroll