Ново
Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Heatsink Компатибилен Со SONY Vaio VPC-EB38FJP

Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Heatsink Компатибилен Со SONY Vaio VPC-EB38FJP

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1107.20

Потребно Е Професионално Вклопување. Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од вашиот лаптоп и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Scroll