Ново
Безбедност на Ouyoxi Net Dia 4mm -Цица Безбедност Нето заштита Нето коноп јаже нето тешка ткаенина од коноп јаже таванот нето скалило за заштита на скалила и качување по не?

Безбедност на Ouyoxi Net Dia 4mm -Цица Безбедност Нето заштита Нето коноп јаже нето тешка ткаенина од коноп јаже таванот нето

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на јажето : дебелина на јажето 3-6mm, Mesh 8-12cm; облеки за обештетување на облеки; облека за обештетување; : Дебелина на јажето 8-12mm мрежа 8-15см; Декоративна мрежа : Дебелина на јажето 6-20мм Меш 6-25см; тавана мрежа : Дебелина на јажето 10-20мм Меш 10-25см; качување по мрежа : Дебелина на јажето 16-22мм Меш 12-25см; Заштитна мрежа : Дебелина на јажето 8-14мм мрежа 8-12cm; мрежа за искачување на растенијата : Дебелина на јажето 6-10mm мрежа 10-20см; широко користени јажиња : скали, балкони, лофтови, прозорци, градини, искачување, нишалки, хамакови, мостови за суспензија, мостови за суспензија, мостови за суспензија, Детските градинки, трговски центри, ресторани, забавни паркови, продавници за облека, мрежни мрежи за облека, мрежи за тавани на покривот, декоративни мрежи, мрежи за заштита на растенија, мрежа за тунели, блокирање на животински мрежи, детски мрежи отпорни на миленичиња, мрежи за миленичиња изолација, мрежни мрежи за безбедност на деца, мачки, мачки, мачки, мачки Мрежи, итн.

За стоката

▸Product Name:
Hemp rope net
▸Safety net material:
jute
▸diameter about:
4mm
▸mesh spacing:
6X6cm,10X10cm,12X12cm
▸Rope color:
jute color (other colors can be customized)
▸The woven mesh is suitable for indoor/outdoor use and can be used anywhere.:
▸Protective mesh size:
1x1m,1x2m,1x3m,1x4m,1x5m,1x6m,2x2m,2x3m,2x4m,2x5m,3x3m,3x5m,3X7m,4X4m,4X6m,5X5m(customizable)
Recommended size:
Photo wall:
rope thickness 3-6mm,mesh 8-12cm;
Clothes hanging net:
rope thickness 8-12mm mesh 8-15cm;
Decorative net:
rope thickness 6-20mm mesh 6-25cm;
Ceiling net:
rope thickness 10-20mm mesh 10-25cm;
Climbing net:
rope thickness 16-22mm mesh 12-25cm;
Protective net:
rope thickness 8-14mm mesh 8-12cm;
Plant climbing net:
rope thickness 6-10mm mesh 10-20cm;
Widely used ropes:
stairs,balconies,lofts,windows,gardens,climbing,swings,hammocks,suspension bridges,kindergartens,shopping malls,restaurants,amusement parks,clothing stores,hanging clothes nets,roof ceiling nets,decorative nets,plant protection nets,tunnel network,blocking animal nets,children's shatter-resistant nets,pet isolation nets,child safety nets,cat nets,etc.
Warm Reminder::
★Due to manual measurement,please allow 1-3cm error:
★The picture is for reference only,please refer to the object.Due to the different understanding of the spotlight and the color of different people,some color errors may occur,but within a reasonable range:
★Regularly check the safety net for safety hazards caused by various external or human factors to protect safety:
★If you have other size requirements,please contact us by email and look forward to your reply,thank you ! :

Слична стока во категоријата

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Scroll