Ново
Држачи За Садови КУЈИФДС Комплет Снешко Сребрени Кеси Вилушки Покрива Божиќна Забава Декорација На Маса 8 Парчиња Искра

Држачи За Садови КУЈИФДС Комплет Снешко Сребрени Кеси Вилушки Покрива Божиќна Забава Декорација На Маса 8 Парчиња Искра

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко. Декорациите за повеќекратна употреба се совршен додаток кој помага да се создаде празнична средина. Материјал : овие држачи за садови се изработени од неткаен, мек и издржлив, може да се користат долго време. Апликација : овие држачи за прибор за јадење може да се полнат со вилушки, да постават прибор, овие кеси за садови додаваат повеќе забава за трпезариска маса. Различен стил : Вклучувајќи две слатки форми, снешко со шема на дрво и снешко со шема на срце, што е погодно За Божиќ за Употреба. Божиќен декор : овие држачи за прибор за јадење се погодни за декорација во домот, кујната, ресторанот, барот и така натаму. Држачи За садови Поставени Снешко Сребрени Кеси Вилушки Покрива Божиќ Партија Маса Декорација 8 Парчиња Спорк Опис : овие сребрени кеси се со мала тежина, нетоксични, невкусни и може да се користат многу пати. Чантите за држачи за садови за снешко може да се стават во вашата торба на сите места каде што можете да користите сопствени садови. Не само чантите за рамни садови, овие прекрасни чанти може да се користат и како мини кеси за бонбони, божиќни украси на Вашата Новогодишна елка и многу повеќе. Забелешка : 1. Бојата на фотографијата може малку да варира поради осветлувањето и различниот екран. 2. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење. Пакет Вклучувајќи 8 * Прибор За Јадење Кеси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни голе�

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен Про�

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Работа француски Бела Цигара Тркалање Хартија 1 1 / 4 Големина 78мм 5 брошури од 24 трудови = вкупно 120 трудо

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки...

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печат�

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба...

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез...

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

кожен прстен за клучеви Airtag Усвојува tpu материјал за да обезбеди квалитет, цврстина и издржливост Аирта�

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Scroll