Ново
К. Х. О. Н. С. Тип 2 До Тип 1 Адаптер 32А ЕВ Адаптер ЗА ЕВ Кабел ЗА ПОЛНЕЊЕ За Американски Стандардни Автомобили )

К. Х. О. Н. С. Тип 2 До Тип 1 Адаптер 32А ЕВ Адаптер ЗА ЕВ Кабел ЗА ПОЛНЕЊЕ За Американски Стандардни Автомобили )

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2544.00

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп. Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки. ?Погодно е За американско Стандардно возило да наплаќа На европско Стандардно напојување за полнење. ?ЕВ Ладекабел Тип 2 10м, тип 2 ладекабел 10м, тип 2 ладекабел, тип 2 ладекабел 1 фазиг менекес, тип 2 ладекабел 32а 8м.?Стапката На заштита На Ев тип 2 е ИП 54. Може да работи во состојба на -30°C до 50°C. за материјалот на куќиштето, тој е термопластичен (одделение ЗА отпорност НА пламен УЛ94 V-0). Антифламирање, отпорен на притисок и отпорност на триење. ?Адаптерот оди со 2-годишна гаранција и доживотна техничка поддршка. Карактеристики на производот : ● Рејтинг На Струја : 16А И 32А. ● Работен напон : 230 V._ ip класа на заштита : IP54. Работна температура : -30°C до 50°C. ® 10.000 циклуси на спарување. ● Отпорен на удари и отпорен на удари. ● Олеснување на напрегање на кабелот. € Изолирани стегач дизајн. Прашина капа на јаже. Одобрени се и ТУВ. ТОП Забелешка : линијата за поврзување во средината на производот е 0,5 метри и нема продолжување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Релеи Релеи5 парчиња 14 Пина 27ММ Дин Железнички Панел Монтиран Електромагнетен Приклучок За Реле За Напо

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА Наведените п�

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

[Богати Обрасци] 25 Листови цртање матрици со различни опции за цртање, вклучуваат букви, животно, морски

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот...

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Scroll