Ново
[ОЕМ] 10м ТЕФЛОНСКА Цевка 2*4мм Тефлонска Цевка За За V5 V6 J-head Hotend Bowden Екструдер 1,75 мм PLA ABS Водилка За Хранење Цевка Со Секач [Заменски Делови] ( Боја: ID2 Od4 Сина, Големина : 1

[ОЕМ] 10м ТЕФЛОНСКА Цевка 2*4мм Тефлонска Цевка За За V5 V6 J-head Hotend Bowden Екструдер 1,75 мм PLA ABS Водилка За Хранење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Висококвалитетна тефлонски цевка 10м должина. Материјал : Тефлонски боја : бела сина црвена црна Боја опционален Опсег На температура : -180 +260 CDensity : 2.10 2.30 g/am3 Tensile Цврстина : >18mpabreak Eongation : 230% Ве Молиме Запомнете : 2x4mm за 1.75 mm filament ID 2 значи внатрешен дијаметар 2mm OD 4 значи надвор дијаметар 4mmpleesh забелешка : 10 метар должина тефлонски цевка стандардно не се сече. Ако сакате 10 парчиња цевка од 1 метар, ве молиме контактирајте не или направете забелешка за нарачка.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Scroll