Ново
Sorekarain 5pcs 1/8 Одблесокот o. d x 1/8 NPT Машки Месинг SAE 45 Степен Одблесокот Фитинг Цевка Адаптер

Sorekarain 5pcs 1/8 Одблесокот o. d x 1/8 NPT Машки Месинг SAE 45 Степен Одблесокот Фитинг Цевка Адаптер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Материјал : Месинг. Тема : 1/8" Нпт Машки. Одблесокот ОД : 1/8". Одблесокот Тема : 5/16 " -24 ОН. Материјал : Месинг Нишка : 1/8" Нпт Малефлар О. Д : 1/8"Одблесокот Нишка : 5/16" -24 УНФ Макс Притисок : 229 Пси Работна Температура : - 20-120 Ц секоја понуда за 5 ПАРЧИЊА!.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Висококвалитетна тефлонски цевка 10м должина Материјал : Тефлонски боја : бела сина црвена црна Боја опц�

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

Econtrolly Заменете го далечинскиот управувач погоден за Apple TV Player A1842 MQD22 MP7 P2 A1625 MGY52 MLNC2 A1427 A1469 MD199 A1378 MC572 A1218 MA71

Револуционизирајќи го начинот на кој го истегнувате целото горно и долно тело со помош на патентирана п

2мил дебела Исчистете ги торбите за заклучување на пластични поштенски патенти 500 кеси 6x9 инчи...

1 компјутер 10мм носат 30мм мозочен удар CDJ2 B мини пневматски цилиндар на воздухот 1 компјутер 10мм носат 30м�

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

Вистинското говедско месо е состојката #1 Вкусна, арома на вода што кучињата едноставно не можат да одол�

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

А4 хартија за копирање во боја, вкупно 100 листови, 210 * 297mm / 8.3 * 11,7in големина на хартија...

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

Супер вредност Нашиот американски орел и знаме со тематски надувување доаѓа со жици и влогови Има вград

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар...

Состојба : Нова Поставување На Возилото : Левата Страна На Возачот Гаранција : 1 Година Тип На Опрема : Спе

Scroll