Ново
BlingLights Бренд 4x Светла Здраво/НИСКИ LED Фарови компатибилен за 1983-1988 Шевролет Монте Карло СС

BlingLights Бренд 4x Светла Здраво/НИСКИ LED Фарови компатибилен за 1983-1988 Шевролет Монте Карло СС

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 5917.44

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци. Блинглајтс Бренд. 4 х Најсветли Излез ПРЕДВОДЕНИ Фарови. 4 x Приклучок Конверзија Комплет Приклучок И Игра Темперамент Конектор Жици. ТОЧКА Одобрена со Ознаки На Објективот. Најновите Чип Лер За Подобрени Перформанси и Издржливост. Како да ги ожичите фаровите и како да одите од 2 краци до 3 краци? Една жешка жица е долг зрак, една жешка е средно светло и една е земја. Поврзете ја соодветната топла жица само за видот на зракот што се користи во таа конкретна светилка. На пример, ако вашето возило има 4 фарови; 2 внатре или долгото светло и 2 однадвор се долгото светло, тогаш само закачете ги оградите со средно светло однадвор и закачете ги само оградите со долго светло одвнатре. Неискористената жешка жица само остави неповрзана. Секоја светилка има можност да прави и поставки за високо и ниско светло. Насоките со дијаграм се вклучени за да се прикажат и подетално.

За стоката

Слична стока во категоријата

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Scroll