Ново
[16 Оз-10 Пакет] Домашна Опрема Пресврт Врвот Контејнери За Складирање На Храна Истекување-Доказ 16 Мл Херметички Супа Чување Канистри Со Завртка &засилувач; Печат Кап?

[16 Оз-10 Пакет] Домашна Опрема Пресврт Врвот Контејнери За Складирање На Храна Истекување-Доказ 16 Мл Херметички Супа Чување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

Големина : 16 Мл-2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спектар на потреби за складирање? Дали сте купиле слични контејнери со овие во минатото, но сметавте дека квалитетот е подпар? Презентирање Домашна Опрема 16-Унца Пресврт Врвни Контејнери За Складирање Храна! Заборавете на оние контејнери за брендови што се прескапи и треба често да се заменуваат. Нашите чаши за порции се дел од цената и ќе ви траат цел живот! За што не можете да ги користите овие мали контејнери за храна!? Тие се одличен избор за кујнски потреби како остатоци, сосови, супи, зачини, житарки, мешунки, грав, чај и кафе. Користете ги во вашата гаража или работилница за чување клинци, завртки, завртки или поими за шиење. Ако барате начин да ги организирате резервите за бања, тогаш овие пластични чаши се извонреден избор. Тие ќе чуваат гел, серум, кит, производи за нега на коса, креми, шеа путер, глина, производи од кожа, пилинзи за шеќер и средства за чистење уредно организирани. Зошто Домашната Опрема е #1 во Складиштето На Храна : ● Вредносниот пакет од 12 контејнери ви заштедува пари. ® Направен од цврста пластика без бпа. ● Безбеден за микробранова печка, замрзнувач и машина за миење садови. € 100% херметички и отпорни на истекување капаци. ● Дизајнот што може да се натрупува ве одржува уредни и организирани. € Големина : 16 унци – 2 чаша капацитет. Одличен Додаток На Уметноста И Занаетчиството Време! Овие чаши не само што се одлични за држење занаетчиски бои и материјали, туку можат да се користат и за украсување и дизајнирање. Дозволете имагинацијата на децата да дивее создавајќи персонализирани мали чаши за време на уметноста и занаетчиството! Најдобар Пресврт Капа Контејнери или Не Плаќаат! Ги знаеме типичните поплаки што клиентите ги имаат со слични производи (тие протекуваат, кршат, пукаат и се со низок квалитет). Уверени сме дека нашите мали чинии за складирање се најдобри на пазарот и ќе ви траат засекогаш. Ако не го сторат тоа, ќе ви издадеме поврат или ќе испратиме нов сет! Купете денес, ќе ни се заблагодарувате (и себеси) секој ден.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см...

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки...

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Scroll