Ново
Зики Тенок Виткање Пилула Организатор Торба со 20 Запишување Бпа-слободен Пилула Торбички, Патување 22 Слот Пилула Кутија Торба Со Патент Дизајн За Безбедно Складир?

Зики Тенок Виткање Пилула Организатор Торба со 20 Запишување Бпа-слободен Пилула Торбички, Патување 22 Слот Пилула Кутија Торба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

Тенок Дизајн. Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети додека сеуште е тенка за да се спакува во чанта, затоа збогувајте се со оние гломазни кутии и досадниот шум од пилули. 20 Слободен Пилула Торбички. Оваа кутија за лекови доаѓа со 20 торбички за пилули Без БПА, тие се напишани за да можете да ги означите како што сакате. Секоја торбичка за таблети има цврсто запечатен спој што може да ги заштити вашите апчиња од влага и да ги одржува безбедни, свежи и ефикасни. Повеќенаменско Складирање. За да се задоволат различните потреби за складирање, оваа торба за кутии за апчиња за патување е дизајнирана со 16+4+2 области за складирање. 16-те слотови лесно можат да соберат 2 недели апчиња, додека долгиот внатрешен џеб и големата мрежеста кеса можат да складираат дополнителни футроли за апчиња, клучеви или картички за вакцини итн. Квалитетна Крпа За Пилули. Платнената кеса е добро изработена за да ја осигура безбедноста на вашите лекови. Надворешноста на торбата и внатрешните мрежести кеси се изработени ОД полиестерски материјал ОД 300Д, кој е издржлив и отпорен на абење; патентот е мазен и издржлив за да ги заштити предметите од паѓање. Натоварени Со Додатоци-Вклучуваат 1 X Zikee Организатор На Пилули За Патување, 20 x Zikee Пилули, 1 x Итна Картичка, 12-месечна Безгрижна И Пријателска Услуга за Клиенти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Состојба : Нова Поставување На Возилото : Левата Страна На Возачот Гаранција : 1 Година Тип На Опрема : Спе

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

81 Замена Ножеви За Лесно Намалување / ЕЗ Безбедност Кутија Секачи Компатибилен со сите секачи за безбед�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 62% полиестер, 34% мека ткаенина, 4% ел�

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отп�

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта Ма

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

Scroll