Ново
Менувач Мотор, ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 3v Менувач Мотор Ниска Бучава Висока Торзија Редуктор Менувач Мотор, Со Метални Менувач, Насочени, Електрични Вентилатор Мотори

Менувач Мотор, ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 3v Менувач Мотор Ниска Бучава Висока Торзија Редуктор Менувач Мотор, Со Метални Менувач, Насочени,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 116.32

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 60 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 100 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 200 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 300 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 500 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 1000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Стабилни Перформанси : моторот има метален менувач кој има стабилни перформанси. Едноставна Структура : моторот на менувачот усвојува едноставен дизајн на структурата, лесен за инсталирање и за склопување и расклопување. Лесен За Употреба : Професионален дизајн и разумна структура, лесен за замена и употреба. Боже Замена : моторот на менувачот е одлична изработка, совршена замена за стариот или оштетениот. Спецификација : Тип На Ставка : Напон На Менувачот : DC 3 VSpeed : 15-1000 RPMOptional Стил : 15 RPM, 30 RPM, 50 RPM, 60 RPM, 100 RPM, 200 RPM, 300 RPM, 500 RPM, 1000rpmpackage Листа : 1 x Мотор.

За стоката

Item Type:
Gear Motor
Voltage:
DC 3V
Speed:
15-1000RPM
Optional Style:
15RPM, 30RPM, 50RPM, 60RPM, 100RPM, 200RPM, 300RPM, 500RPM, 1000RPM
Package List:
1 x Motor :

Слична стока во категоријата

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит...

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Scroll