Ново
TFIIEXFL 3d Екран Засилувач Преклопен Мобилен Телефон Лупа Стојат Видео Засилувач Заграда Зголемување На Штандот Заштита На Очите

TFIIEXFL 3d Екран Засилувач Преклопен Мобилен Телефон Лупа Стојат Видео Засилувач Заграда Зголемување На Штандот Заштита На

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2160.00

Направете екранот да се зголеми 2-3 пати, сликата е јасна и динамична. Обликот на производот е едноставен, елегантен и лесен. Особено погоден ЗА гледање 3д филмови за мобилни телефони, со чувство на тродимензионалност. Може да се користи како обична лупа, погодна за старите луѓе да учат и читаат весници. Спречете визуелен замор. Направете екранот да се зголеми 2-3 пати, сликата е јасна и динамична.Обликот на производот е едноставен, елегантен и лесен.Особено погоден ЗА гледање 3д филмови за мобилни телефони, со чувство за three-dimensionality.It може да се користи како обична лупа, погодна за старите луѓе да учат и читаат весници.Спречете визуелен замор.спецификација : големина На Производот : 18*15см/7.1*5.9 инчен материјал : леќа + Абснет тежина : 120гтип : Мрзлив Држач применливи модели : Вклучен општ пакет : 1 * 3д филмски екран лупи : поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Споредете ја деталната големина со вашата, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Ако има проблем со производот, ве молиме оставете порака пред да дадете лош преглед.Ви благодариме за разбирањето.

За стоката

Product size:
18*15cm/7.1*5.9inch
Material:
lens + ABS
Net weight:
120g
Type:
Lazy Holder
Applicable models:
general
Package Included:
1 * 3D movie screen magnifying glass:
notes:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Compare the detailed size with yours, please allow an error of 1-3 cm due to manual measurement.:
If there is a problem with the product, please leave a message before giving a bad review.:
Thank you for your understanding. :

Слична стока во категоријата

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Scroll