Ново
Dbylxmn Влажни Марамчиња Случај Нерѓосувачки Челик Комплет Течен Автомобил Полски Обновувања 50ml Фарови За Чистење На Фаровите Чистење Садови Миење Сунѓер Нерѓосувач

Dbylxmn Влажни Марамчиња Случај Нерѓосувачки Челик Комплет Течен Автомобил Полски Обновувања 50ml Фарови За Чистење На Фаровите

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

100% Стомачни. Увезени. 1пц Х сунѓер. Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како Заштитна Бариера Над Површината на Фарот. Овој Лесен За Употреба Чистач Обезбедува Видливи Резултати со Сјајна Масна Завршница на Фаровите. Формулиран Со Материјали Со Брзо дејство, Тој Е Во Силна Способност За Чистење Без Да Предизвика Деградација на Фаровите како Што Се Тешка Оксидација, Заматеност и Пожолтување Додека Дава Резултати. 1 Х Лак За Фарови. За Да Го Подобрите Изгледот И Перформансите На Објективот На Фаровите, Што Го Прави Уште Посветол И Појасен На Патот За Возење Ноќе. Брз И Лесен За Употреба Едноставно Со Спреј И Бришење, Работи На Автомобилски Светла И Нови Автомобилски Светла За Само 2 Минути. По Употребата, Фаровите На Автомобилот Можат Да Одржат Долготраен Висок Сјај Масна Завршница до 3 Месеци. Надворешни Средства За Чистење На Куќи Производи Четка За Чистење Шишиња И Четки За Свињи За Перење Четки За Вино За Чистење На Про полски Влошки 409 Камен И Челик Рефус Миење Нозе Слив Керамички Нерѓосувачки Челик Полирање Подлога За Садови Сунѓери Сапун Комерцијални. Влажни Марамчиња Случај Од Нерѓосувачки Челик Комплет Течен Автомобил Полски Обновувања 50мл Фарови За Чистење На Фаровите Чистење Садови Миење Сунѓер од Нерѓосувачки Челик лак за Фарови е производ од а-одделение што заматената, пожолтена магла се акумулира на автомобилските фарови, што ја подобрува , осветленоста и видливоста на фаровите, како и ја подобрува за ноќ driving.It има супер хидрофобна, самочистечка стаклена обвивка која делува како заштитна бариера над површината на фарот. Овој лесен за употреба чистач обезбедува видливи резултати со сјајна масна завршница на фаровите. Формулиран со материјали со брзо дејство, тој е во силна способност за чистење без да предизвика деградација на фаровите како што се тешка оксидација, заматеност и пожолтување додека дава резултати. за да го подобрите изгледот и перформансите на објективот на фаровите, што го прави уште посветол и појасен на патот за возење ноќе. Брз и лесен за употреба едноставно со спреј и бришење, работи на автомобилски светла и нови автомобилски светла за само 2 минути.- PH толеранција : PH2-12совршен за сите автомобилски фарови и нови автомобилски светла .По употребата, фаровите на автомобилот можат да одржат долготраен висок сјај масна завршница до 3 месеци.Капацитет за сунѓер од 1 парчиња икс : 50млно плакнење или отстранување по примена на чистењетополна и формула, ефикасна, но без деградација, штета и оштетување на вашиот фар.Супер хидрофобна, самочистечка стаклена обвивка која практично исчезнува во површината, делува како заштитна бариера за испорака на долготрајна супериорна оптичка и масна завршница со висок сјај.1 х Дебелина На Лак За Фарови : 30 го штити вашиот фар против дамки од сонце и дамки од вода, гребнатини, -статични,- дожд, застаклување, -,против абење,-висока температура и, чувајте го вашиот автомобил од пожолтување , замаглување, оксидација и гребнатини.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Scroll