Ново
Сунекс 319мд 3/8-Инчен Погон 19-Мм Длабок Ударен Штекер

Сунекс 319мд 3/8-Инчен Погон 19-Мм Длабок Ударен Штекер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 141.44

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челик-најдобар избор за сила и издржливост. Радиус агол дизајн - за продолжување на животот на сврзувачки елементи. Дизајнот ја придвижува страната на прицврстувачот наместо аголот. 3/8-инчен диск. 19мм длабок ударен штекер. Без сомнение, најсилната линија на приклучокот за удар наоколу. Приклучоците за удар На Алатки Sunex се справуваат со најтешките работни места со челичен зафат од легура на хром молибден што нема да го испушти. Со цврста издржливост што ги одржува да возат низ работа после работа, имаме доволно големини и стилови за да ја исполниме секоја потреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566 Плат�

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал Ом�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Scroll