Ново
ТАЈМСО 100 парчиња Чисти Кеси За Лекување Целофан, Кеси За Печење Печени Маргаритки За Резерви За Забава, Колачиња Со Бонбони Чоколадо Пластични Кеси Со Вртење

ТАЈМСО 100 парчиња Чисти Кеси За Лекување Целофан, Кеси За Печење Печени Маргаритки За Резерви За Забава, Колачиња Со Бонбони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

●Содржина на пакетот + - 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти. Големина на кеси за бонбони : 3,9 "х 6,1"(10 х 15,5 см/Л*Ч, Обична Состојба). Поради причината што авионот станува тродимензионален, вистинската спакувана големина може да се однесува на сликата, која е погодна за пакување на еден голем бисквит или повеќе мини бисквити. ●Спречете Истекување-Доаѓа со златни вртења, кои би можеле цврсто да го завиткаат на кесите за бисквити, така што ќе бидат целосно затворени, па дури и во транзит кесите за колачиња нема да се олабават и истекување на бисквитите. Покрај тоа, по нашиот тест, кога кесите за пакување колачиња се полни со бисквити, растителното масло што доаѓа со бисквитите може да биде добро изолирано во кесата. ●Чувајте Ги Колачињата Свежи-Материјал : КЕСИ ЗА ХРАНА. Оваа целофанска хартија има одлична изолација, што исто така овозможува храната во кесите за пециво да добие повеќе време за да остане свежа. Погоден За Домашно Пакување, Продавница, Забава итн. ●Широка Примена● - Оваа Маргаритка Шема Јасни Кеси за Колачиња има двострано печатење на проѕирна целофанска хартија. Природен и симпатичен стил на дизајн погоден за украсување на разни прилики, како што се забава за 1-ви роденден на дете, прослава на настанот на компанијата, разни празнични забави, роденденска забава. Или тоа би можело како мал украс приврзок за клучеви пакување, пециво пакување итн. ?Ве Молиме проверете ја големината на пластичната кеса за колачиња ако ги исполнува вашите барања пред да нарачате. Ако имате било какви прашања кога ќе го добиете овој производ, ве молиме кажете ни и ние ќе го реши за вас. 100 парчиња Чисти Кеси За Лекување Целофан(4 "х6"), ВРЕЌИ За Печење Маргаритки ПЕЧАТЕНИ За Забава, Колачиња Со Бонбони Чоколадни Колачиња Пластични Кеси со Вртење Што има во кутијата? 100 парчиња Кеси За Бонбони Спецификација : Боја : Бел И Јасен Материјал : големина на опп : 10*15см(4"х6") Користена Прилика : Кујна, Пакет, Мала Продавница За Бонбони, Колачиња, Услуга За Забава, Пакет За Накит Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на пластичната кеса за колачиња ако ги исполни вашите барања пред да нарачате. Топли Совети : оваа торба не е играчка. За да избегнете опасност од задушување, чувајте ја оваа пластична кеса подалеку од бебиња и деца. Не користете ја оваа торба во креветчиња, кревети, вагони или игралишта.

За стоката

Color:
White & Clear Material

Слична стока во категоријата

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Scroll