Ново
Понифло Женски Бејзбол

Понифло Женски Бејзбол

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Затворање на кука и Јамка. ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перспектива. Неговата карактеристична структура на отворен грб и затворање без заплеткување е прилагодлива за сите типови коса и особено ја сакаат жените со долга коса, како и кадрава коса. ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : нашата патентирана конструкција со отворен грб е исклучиво дизајнирана за капи Од Понифло. Задниот отвор е структуриран поголем од вашата основна бејзбол капа, овозможувајќи сите типови коса слободно да се влечат низ дупката и ќе ја приспособат вашата фризура по избор!. ЗАТВОРАЊЕ БЕЗ ЗАПЛЕТКУВАЊЕ : покрај уникатниот патентиран дизајн На Понифлов, се користеше специјален велкро со квалитет без заплеткување за да се спречи заплеткување и оштетување на вашата коса. ТКАЕНИНИ ЗА ИЗВЕДБА : овие активни капи Од Понифло се направени со висококвалитетни ткаенини за изведба. Тие се лесни, дишат и обезбедуваат оптимална количина на истегнување за да го направат вашето работно искуство што е можно попријатно. Лентите за потење што ја отстрануваат влагата се користат и за да бидете суви. Тие исто така нудат ув заштита!. Понифло : Понифло е посветен на помагање на жените да најдат капи здрави за нивната коса! Ја започнавме оваа идеја кога откривме дека има многу конкретно кадрава коса жени кои се борат да најдат капи за нивната коса. Капите од коњско Опавче беа нашето решение! Ние секогаш бараме повратни информации и подобри начини да се грижиме за овој лажат пазар!.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Scroll