Ново
Џебник Основни Лукс 3, Бела | Е-Книга Читач | 6ʺ Отсјај-Слободен &засилувач; Око-Пријателски Е Мастило |Безжичен | Прилагодливи Паметни Светла | Микро-Сд Слот

Џебник Основни Лукс 3, Бела | Е-Книга Читач | 6ʺ Отсјај-Слободен &засилувач; Око-Пријателски Е Мастило |Безжичен | Прилагодливи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

6-инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот. Паметно осветлување за осветленоста на екранот и поставките за температурата на бојата. Купувањето и преземањето книги е уште полесно Со Wi-fi. Облак услуги за практично складирање и синхронизација на книги. Е-читачот поддржува 19 книги и 4 графички формати. Двојадрен процесор ја зголемува брзината на е-читачот. 8 МК внатрешна меморија плус мемориска картичка слот. Компактен и лесен – е-читачот тежи само 155 гр. Основен Џебен Лукс 3 : почетен е-читач со Паметна Светлина, двојадрен процесор и wi-Fi модул-функции кои претходно беа достапни само во понапредни модели. Во исто време, уредот останува што е можно поедноставен и достапен. Функционалност и едноставност за пријатно е-читање.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Scroll