Ново
Втопмарт 25 Парчиња Чиста Пластична Фиока Комплет Организатори И 8 Парчиња Стаклени Контејнери За Складирање Храна

Втопмарт 25 Парчиња Чиста Пластична Фиока Комплет Организатори И 8 Парчиња Стаклени Контејнери За Складирање Храна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 271.84

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни големини, кои ви помагаат да ги прилагодите комбинациите за чување предмети и организирање фиока во полица/ плакар/ ормар/ комода . Вклучува : 9 х 6 х 2 инчи( 3 парчиња), 9 х 3х 2 инчи( 6 парчиња), 6 х 3 х 2 инчи( 8 парчиња), 3 х 3 х 2 инчи (8cps). ●Направете Се Што Е Организирано Овие јасни разноврсни фиоки за разделувачи се совршени за секое место во вашиот дом. Соберете ги сите видови фиоки, како што се суета / бања / кујна / канцелариски фиоки/ занаетчиска соба, идеални за организирање козметика, алатки за шминка, додатоци за коса, накит, иглички, канцелариски материјали, занаетчиски материјали, прибор итн. ●Сет од 8 Стаклени Контејнери За Складирање ● Правоаголник (35,1 МЛ)+(21,6 МЛ)+(12,5 МЛ)+(5ОЗ); Квадрат (27,1 МЛ)+(17,6 МЛ)+(10,8 МЛ)+(6,8 МЛ); големите и малите контејнери се разноврсни за различна употреба : храна за подготовка на оброци, остатоци, сос, ручек за одење, Р.в., пикник. ●Стаклени Контејнери Безбедни За Рерна/ Микробранова Печка/ Замрзнувач/ Машина За Миење Садови Vtopmart Контејнер За Подготовка На Оброци е во состојба да издржи -4et 752℉ (-20℃ – 400℃), стаклените садови се направени од висококвалитетно боросиликатно стакло за да се држат многу добро во фрижидер и микробранова печка. `+Бпа Бесплатен И Материјал За Храна Од Типот На храна, стаклените контејнери за храна се 100% Без БПА, кристално чисто стакло што го олеснува гледањето што има внатре. Материјал отпорен на дамки за лесно чистење и чување на контејнерите за храна изгледа како нов.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll