Ново
Оем Феникс Контакт 1777749, Кон Терминал Блок Ф 4 ПОС 7.62 мм Завртка РА Кабел Монтирање 41А

Оем Феникс Контакт 1777749, Кон Терминал Блок Ф 4 ПОС 7.62 мм Завртка РА Кабел Монтирање 41А

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2107.84

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терминал Блок Пол : F Број На Контакти : 4 Терминал Теренот (мм) : 7.62 Број На Редови : 1 Број На Кола : 4 Метод На Завршување : Завртка Тело Ориентација : Прав Агол Максимална Струја Рејтинг (А) : 41 Максимална Напон рејтинг : 1000v Минимална РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°C) : -40 Максимална Работна Температура (°c) : 100 должина на производот (мм) : 30.43 ДЛАБОЧИНА На Производот (мм) : 35.3 Висина На Производот (Мм) : 19.7 Домување Боја : зелена монтажа : кабел монтирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

Материјал : Нашата Бањарка За Кучиња е Изработена од Полиестерски Материјал Супер Абсорбента и Брзо Суш

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта...

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

Scroll