Ново
ВИСЕНЕРГИЈА 40а ЕВ Полнач Ниво 2 Пренослив Електричен Полнач За Автомобили, 220в-240В, 8,8 KW, 25ft Кабел, Нема14-50 Домашни СТАНИЦИ ЗА ПОЛНЕЊЕ EV, J1772 Connecter, Etl Наведени

ВИСЕНЕРГИЈА 40а ЕВ Полнач Ниво 2 Пренослив Електричен Полнач За Автомобили, 220в-240В, 8,8 KW, 25ft Кабел, Нема14-50 Домашни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4144.00

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в-240В домашна употреба или надворешна употреба. 8,8 KW (max) брзо полнење, 5 X побрзо од нормалното ниво 1 (110v) полнач за автомобил. Побрзо полнење, помалку чекање. ● Lcd Дисплеј Q Овој паметен полнач за електричен автомобил опремен со lcd екран во боја, може јасно да прикаже различни страници : Стартување, Подготвеност, Полнење, Целосно, Информации За Полнење, Грешка и сл. ●Кабел За Полнење ОД 25 СТАПКИ+ Компактна големина, целосно доволно долг 25 СТАПКИ за полнење насекаде. БЕСПЛАТНА торба за складирање ја прави пренослива. Практично за употреба, само приклучете се во вашиот автомобил и пронајдете штекер НЕМА14-50, а потоа започнува полнењето. ●Компатибилност●Овој полнач NEMA 14-50 ev е компатибилен со сите Приклучоци Ev Со SAE J1772 конектор. Погоден за повеќето домашна употреба. ●1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА●WISSENERGY обезбедува 1 година гаранција за прашања поврзани со квалитетот. Ве молиме контактирајте не слободно ако ви треба помош. Нашиот пренослив ЕВ полнач WS045 е наведен НА ETL, откривајќи го целиот напредок на полнењето, обезбедувајќи 8 заштити, вклучувајќи Прекумерен напон, Под напон, Преоптоварување, Краток Спој, Истекување, Дефект на Земјата, прекумерна температура и Молња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 В

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отп�

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост...

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

81 Замена Ножеви За Лесно Намалување / ЕЗ Безбедност Кутија Секачи Компатибилен со сите секачи за безбед�

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата...

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Scroll