Ново
Автомобил Радио Стерео за Fiat Ducato 2006-, Biorunn Андроид 11 9 Инчен Окта Јадро Автомобил GPS Navi Безжичен Carplay Android Авто Главата ЕДИНИЦА IPS Екран НА Допир BT FM AM RDS DSP, 8GB RAM МЕМОРИЈА

Автомобил Радио Стерео за Fiat Ducato 2006-, Biorunn Андроид 11 9 Инчен Окта Јадро Автомобил GPS Navi Безжичен Carplay Android

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016. Ве молиме проверете ја годината, димензиите и обликот на централната конзола на вашите возила пред да купите. Ако не сте сигурни, можете да испраќате пораки, ние ќе се справиме со тоа во рок од 24 часа. ●Вграден Carplay/Android Auto : радиото поддржува безжичен carplay/Android auto, земете го она што сакате да го правите на вашиот телефон додека возите - остварувајте повици, користете мапи, слушајте музика и пристапувајте до пораките. ●Bluetooth Поддршка 1080p целосен формат; прилагодување На Осветленоста, Оригинален далечински управувач на воланот. Спецификации : Оперативен Систем : Андроид 11 Јадро : 8 Јадро Големина На Екранот : 9 инчен RAM МЕМОРИЈА : 8 GB ROM : 128gb Резолуција : 1280 x 720, Ips Екран Bluetooth : Bluetooth 5.0 Вграден DSP процесор : Поддршка DSP Процесор Вграден Во Apple carplay И Android Поддршка За Автоматска Поддршка За Сплит Екран 4g Lte Поддршка 5 GHZ Wifi Поддршка Adas DVR возење За предупредување Против судир рекордер (dvr Не Е Вклучен) Поддршка Obd Ii (Obd Ii не е вклучен) поддршка TPMS (TPMS НЕ Е ВКЛУЧЕН) ПОДДРШКА НА ПОВЕЌЕ Јазици : англиски, германски, француски, шпански, ИТАЛИЈАНСКИ, Португалски, Руски, Холандски Полски, Јапонски, поедноставен USB2 МУЛТИМЕДИЈАЛНИ ПАРАМЕТРИ : аудио Формат : mp3, Wma, Aac, Rm, Falc ИТН mp3, wma, Aac, RM, falc видео формат : mpeg-1/2/4, H264, H263, vc1, RV, RMVB, DIVX, SORENSON Spark, spark, vp8, Avs Stream Фото Формат : Jpg/Bmp/Jepg/GIF/png.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Scroll