Ново
Работа француски Бел 1 1/4 Хартија За Тркалање Цигари 78мм - 5 Брои

Работа француски Бел 1 1/4 Хартија За Тркалање Цигари 78мм - 5 Брои

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Работа француски Бела Цигара Тркалање Хартија. 1 1/4 Големина - - - 78мм. 5 брошури од 24 трудови = вкупно 120 трудови. Бавно Горење / ултра тенок. Произведено Во Франција. Оваа оригинална работа француска бела хартија за цигари, произведена на француски Начин, е поддржана од гордоста и знаењето во текот на 160 години искуство. Лесно тркалање, чисто гума за џвакање и непречено горење за задоволство од пушењето тутун, тоа е производ на висока технологија и квалитетна традиција на сите ТРУДОВИ за цигари од француско производство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Scroll