Ново
Greatneck G-серија 3/16 инчи x 6 инчи срушен шрафцигер

Greatneck G-серија 3/16 инчи x 6 инчи срушен шрафцигер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 127.84

Висок јаглероден челик за јачина. Никел позлатена за да се спротивстави на 'рѓата. Квалитетна рачка на ацетат. Боја кодирана за лесна идентификација на врвот. Висок јаглероден челик за јачина. Никел позлатена за да се спротивстави на 'рѓата. Квалитетна рачка на ацетат. Боја кодирана за лесна идентификација на врвот. Опис на производот Одличен врат G63 C 6x3/16 SD Од производителот Професионален шрафцигер со тркалезна шраф, мери долга 6 инчи со точка од 3/16-инчи ширина. Овој голем, допир, супер шок и отпорен на шрафцигер со отпорни на абење има голема влијанија чиста килибарна рачка со црна флуидна врежана вметната, полирана сечило на хромиран ванадиум челик со прецизен врв на земјата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големини : T10, T15, T20, T25, T27, T30 (сет од 6) Должина на вратилото : 3,9 инчи (100 мм) Големини : T10, T15, T20, T25, T27, T30 (сет од

С2 легиран челик висока прецизност магнетна глава, угаснат челик фалсификување, стврднат термичка обра�

Micro Screwdriver Kraftform со топка за завртки за шестоаголни приклучоци Мултикомпонентата микрорачка Kraftform со ант

●Сет со тврдоглави Шрафцигери● сетот со тврдоглави шрафцигери вклучува дупчиња рамна глава и големин�

Пакетот вклучува : 1* 7pcs шрафцигер сет Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразли�

Материјал : Челик од хромванадиум Потекло : Кина на копното Карактеристики : Двојна глава, тест за електр

Екстра долг шрафцигер : 15инчен екстра долг шрафцигер со дупчиња и филипс, професионална алатка за домаш�

Направете ја вашата поправка да работи лесно со овие алатки Ергономски и дизајнирана рачка отпорна на л

Несклопен, лесен за инсталирање, уживајте во процесот за завршување на држачот за алат Големина Lx W : 193

Единечен Крај / Двоен Крај : Двоен Крај, Вкупна Должина : 1 1 / 2 инчи, Тип На Стебло : Цврст МултиБитна Шрафци

Име на производот : шрафцигер; тип на совет : хексадецимален H4 Должина на рачката на советот : 100мм / 3,9 "; Г

Пакетот вклучува : 1 x шрафцигер Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклуче�

Микроминијатурна шрафцигер за очила Овој шрафцигер одговара на ситни завртки што се наоѓаат во рамките

Материјал : Челик од легура на хром ванадиум PUC материјал пластика може да издржи напон од 1000 V Магнетнат�

Посебен сет на шрафцигер што е неопходен за одржување и расклопување на конзолите за игри 3,8мм малку ком

Set Сет за шрафцигер, сноп / Филипс, 6 компјутери ✅ Ставка : Сет на шрафцигер ✅ Големина на врвот : #1, #2, 3,5мм,

Име на производот : (издржлив во употреба) залепен шрафцигер Бит дијаметар : безгрешен 3 M_M / 0.12 I_N; Должина

Боја : жолта Пакетот вклучува : 1 Поставете полуавтоматски шрафцигер Белешка : 1 Ве молиме, дозволете греш

Име на бренд на кој можете да му верувате Алатки за професионална оценка Исполнуваат или надминуваат ст

CN, боја : 2004.5175 Пакетот вклучува : 1 сет x крст на шрафцигер бит (10 парчиња) прозорец.admin Accountid = 231601050...

Име на производот : шрафцигер за филипс; материјал : пластика, гума Тип на совет : Филипс; Големина на врв :

Главен материјал : (издржлив во употреба) метал; Содржина на пакетот : 1 x (најнова технологија) Phillips шрафц�

Прецизен шрафцигер за прецизност на топката 2,5 мм Прецизен шрафцигер за прецизност на топката 2,5 мм...

Ротатор на коленестото вратило за DAF 1 / 2 "SQ Drive Алатки за поставување и заклучување Различни Ротатор на к�

Scroll