Ново
Изолиран шрафцигер постави магнетски 1000V филипс завртки комплети со тестер пенкало за рачни алатки за поправка на електричарот бело

Изолиран шрафцигер постави магнетски 1000V филипс завртки комплети со тестер пенкало за рачни алатки за поправка на електричарот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Материјал : Челик од хром-ванадиум. Потекло : Кина на копното. Карактеристики : Двојна глава, тест за електрична енергија, мини, демонстран, изолиран, мултифункционален, доказ за експлозија, нелизга. Големина на главата на завртката : Како шоу. Универзален шрафцигер постави прецизност Phillips slotted torx завртки битови за поправка на домаќинства Телефонски компјутерски алатки.Пресирање на шрафцигер сет 45 во 1 магнетски токс склопени битови на возачот за завртки за мобилни лаптопи за поправка на домаќинства. Мултифункционални рачни алатки за поправка за комплет.Магнетски шрафцигер Поставете споени градежни блокови, комбинација на возачот на завртки комбинација со двојна употреба, професионални рачни алатки. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Потекло : Кина на копното. Карактеристики : Двојна глава, тест за електрична енергија, мини, демонстран, изолиран, мултифункционален, доказ за експлозија, нелизга. Големина на главата на завртката : Како шоу. Универзален шрафцигер постави прецизност Phillips slotted torx завртки битови за поправка на домаќинства Телефонски компјутерски алатки.Пресирање на шрафцигер сет 45 во 1 магнетски токс склопени битови на возачот за завртки за мобилни лаптопи за поправка на домаќинства. Мултифункционални рачни алатки за поправка за комплет.Магнетски шрафцигер Поставете споени градежни блокови, комбинација на возачот на завртки комбинација со двојна употреба, професионални рачни алатки. Материјал : Chrome-Vanadium Steel Origin : копно Chinafeatures : Double Head, Test Electrice, Mini, Dismaintable, изолирана, мултифункционална, експлозија, не-скратена големина на главата : како што е прикажано типот на главата : Slotted, Torx, Torx, Pozidrivpackage : 10- 19 PCStype : Shinkdriver Set Magnetic : Да, рачка или не : да. Прецизност на шрафцигер постави професионален комплет за алатки за магнетно поправка за компјутер, лаптоп, конзола за игри. Мобилен телефон.Пресирање на шрафцигер Постави магнетски - сетови за алатки за возачи на професионални завртки, комплет за алатки за поправка на компјутер за мобилен телефон/таблет/компјутер/часовник/камера/очила/други електронски уреди. , Компјутер, мобилен телефон, лаптоп, конзола за игри, часовник, очила итн. Комплет за шрафцигер, со комплет за шрафцигер за битови, магнетски комплет за возач со флексибилна вратило, шипка за продолжување за мобилен телефон, паметен телефон, конзола за игри, таблет, компјутер, сина боја.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прецизен шрафцигер за прецизност на топката 2,5 мм Прецизен шрафцигер за прецизност на топката 2,5 мм...

Боја : Црна Тип на глава : Torx Тип : Магнетски шрафцигер Е прилагодено : Бр Големина на главата на завртката

●Сет со тврдоглави Шрафцигери● сетот со тврдоглави шрафцигери вклучува дупчиња рамна глава и големин�

Одржување на електронска комуникација Дигитални производи, како што се мобилни телефони, дигитални фот

Име на производот : шрафцигер; тип на совет : хексадецимален H4 Должина на рачката на советот : 100мм / 3,9 "; Г

Направено од висококвалитетен легура челик, отпорност на абење, долг животен век Со јасни скала и цифри

✅ ESDбезбеден прецизен torx шрафцигер T6 круг ✅ Рачка материјал : пластика ✅ Должина на Шанк : 1 9 / 16 внатре...

Несклопен, лесен за инсталирање, уживајте во процесот за завршување на држачот за алат Големина Lx W : 193

Ergономски нелизгачки рачки за подобрување на удобноста и контролата Хром ванадиум челик со сатенска за�

Материјал : Челик од легура на хром ванадиум PUC материјал пластика може да издржи напон од 1000 V...

Micro Screwdriver Kraftform со топка за завртки за шестоаголни приклучоци Мултикомпонентата микрорачка Kraftform со ант

Патентираниот кертриџ за влечење бит го олеснува пронаоѓањето, менувањето и складирањето на парчиња Ра

✅ Hex Hight Orque Shinkdriver Set, 6piece 26 mm ✅ Ставка : Сет на шрафцигер ✅ Материјал за рачка : најлон исполнет со фибергл

Големини : T10, T15, T20, T25, T27, T30 (сет од 6) Должина на вратилото : 3,9 инчи (100 мм) Големини : T10, T15, T20, T25, T27, T30 (сет од

Екстра долг шрафцигер : 15инчен екстра долг шрафцигер со дупчиња и филипс, професионална алатка за домаш�

Што е во пакетот : M1.7, M2.0, M2.3, M2.6 и M2.8 5 големини на шрафцигер за шрафци Рачката е изработена од транспарен

Направете ја вашата поправка да работи лесно со овие алатки Ергономски и дизајнирана рачка отпорна на л

Изолирана серија на шрафцигери сертифицирани од VDE (IEC60900), Меѓународен орган за сертификација Безбеден �

Број на модел : жици од 183х139 мм 4 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : жици од 183х139 мм 4 Тип на мотор :

Безбедносните уреди на хотелот Хелеман се мали и доаѓаат со торба за крпа, можете да носите џеб или чант�

Суштинска алатка за дома или индустриска употреба Нивната големина, која е многу погодна. Вклучува 100 т�

Главен материјал : (издржлив во употреба) метал; Содржина на пакетот : 1 x (најнова технологија) Phillips шрафц�

Scroll