Ново
Castенски Castelli Velocissima 3 Bibshort за велосипедизам со патишта и велосипедизам I велосипедизам

Castенски Castelli Velocissima 3 Bibshort за велосипедизам со патишта и велосипедизам I велосипедизам

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Материјал : Еволуција на издржливост (синтетичка). Сезона : Пролет, лето, есен. Fit : Form-Fitting. Chamois : Kiss Air2 Дона. Биб : Широки ленти. Материјал : Еволуција на издржливост (синтетичка). Сезона : Пролет, лето, есен. Fit : Form-Fitting. Chamois : Kiss Air2 Дона. Биб : Широки ленти. Премиум ткаенини, ласкави исечоци, ленти за капки-опашка, и нашите секојдневни удобни бакнежи на воздушната подлога за седишта Дона го прават ова кратко право за сè, но најдолгите возења.

За стоката

Слична стока во категоријата

Упатства за Нега на производи : Само Хемиско Чистење, Машинско Перење, Само Миење Раце; 2023 Година Денот Н�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Увезени Повлечете го з

65% памук, 35% полиестер Увезени Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табела

Направени во САД или увезени, ✿ Features Овие обични шорцеви се полни со разиграна и обична мода со симпати�

89% полиестер, 11% спандекс Направено во САД Затворање на влечење Редефинирање на облека за перформанси : Н

Обичен Каприс за жени Обичен Каприс за жени Затворање на квадратни класични прстени жени со високи поло

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Висок квалитет ткаенината пријателска за кож

Полиестер, мрежа Затворање на влечење 100% полиестер Екран печатена графика на нозе Две странични џебови

100% полиестер Увезени шорцеви што го покажуваат вашиот задник Проток шорцеви xs розово затворање...

80% памук, 20% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носењ

100% полиестер Еластично затворање Кошарката модерно вклопување е исечено близу до телото Главна : 100% пол

98% Памук, 2% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Квалитетен Материјал : Изработен од 98% пам�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ФОКС РЕЈСИНГ ФЛЕКСАИР ЛАЈТ КРАТКО : Овие

Беше одлична кошула за себе или подарок за вашата мајка, ќерка, сопруга, пријатели, девојка, сестра Белеш

Еластична Дизајн на влечење, можете да ја прилагодите затегнатоста на половината по своја волја Има доб

black halter dress slit dress for women fancy dresses women dresses for church fancy dress for women pink and blue dress sexy bodycon dress for women white dress women elegant matching mom a

80% најлон / 20% ликра Овозможува насочена поддршка на основните зглобови и мускулите 80% Cool Max / 20% Lycra Помаг�

100% полиестер Увезени Менско знаме за пливање шорцеви пливање шорцеви со затворање на бутовите...

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен мате

100% памук Увезени Ако сакате лабаво вклопување или сте голем и висок човек,ве молиме изберете 1 или 2 голе�

Scroll