Ново
Под оклопната база на кошарка за девојки од оклоп

Под оклопната база на кошарка за девојки од оклоп

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

88% полиестер, 12% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Текстурирана плетена ткаенина е тешка, но дише. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Затегната еластична лента за половината со внатрешен цртеж на боја на контраст. Отворени џебови за рака. In Seam : ymd 7 "" (+/- .5 "" по големина). УА технологијата за невреме ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Ткаенина со средна тежина Coldgear® со мека, четкана ентериер и мазна, надворешноста за брзо сушење. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Дарежливиот ½ поштенски преден дел го прави лесното поставување. 88% полиестер/12% еластан.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направени во САД или увезени, ✿ Features Овие обични шорцеви се полни со разиграна и обична мода со симпати�

80% најлон / 20% ликра Овозможува насочена поддршка на основните зглобови и мускулите 80% Cool Max / 20% Lycra Помаг�

89% полиестер, 11% спандекс Направено во САД Затворање на влечење Редефинирање на облека за перформанси : Н

100% полиестер Еластично затворање Кошарката модерно вклопување е исечено близу до телото Главна : 100% пол

88% Најлон, 12% Спандекс Увезени Затворање на патент Машинско Перење Материјал : 88% најлон и 12% спандекс, маш

53% памук, 47% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Изгледајте симпатично и стилски цела

плус големина шорцеви за жени црни плен шорцеви жени кои работат кратка плус големина облека за жени же�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс...

100% полиестер Увезени Еластично затворање Машинско миење Едната страна има цврста боја со бели страничн

Затворање на влечење Обучете се со доверба со овие лесни шорцеви направени со брзо сушење, влага...

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен мате

Полиестер, Трикот, мрежа Затворање на влечење Полиестер, Трикот, мрежа Затворање на влечење Овие се Маја

65% Полиестер, 35% Чешлан Памук Увезени Затворање на патент Машинско Перење Мека, удобна ткаенина Тенок фи�

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ПОВЛЕЧЕТЕ ШОРЦЕВИлесен стил на влечење кој с

65% памук, 35% полиестер Увезени Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табела

100% памук Увезени Проток на резервоарот Топ l простор Туника замена маица тропски кошула обични врвови, м

Повлечете го затворањето Идеално за : Competizione нуди удобност на прониво за сите возења, земајќи инспираци�

Еластична Дизајн на влечење, можете да ја прилагодите затегнатоста на половината по своја волја...

црни јога панталони за жени подигање црни јога панталони за жени ситни црни јога панталони за жени паму�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% најлон Затворање на патент...

машки високи атлетски шорцеви Увезени спортски фармерки во теретана морнарица сини кошаркарски шорцев

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 85%најлон, 15%спандекс...

51% најлон, 45% рајон, 4% спандекс Увезени Затворање на влечење Машинско миење Ткаенината е лесна, брза суво,

100% Полиестер Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Плисиран Заден двоен дизајн на страните Сплит �

100% полиестер Увезени Орландо Меџик Магии за магии во 199495 година алтернативни шорцеви за замавници, голе

100% памук Увезени Ако сакате лабаво вклопување или сте голем и висок човек,ве молиме изберете 1 или 2 голе�

памучни шорцеви за велосипедисти Увезени фармерки шорцеви мажи мажи карго шорцеви 34 велорски шорцеви м

Затворање на врвка 88% полиестер, 12% спандекс ткаенина Екран печатени графика, задебелени бои на тимот...

Затворање на врвка Лулулемон Хотти Хот Лр Кратко Макс од тој чекор Овие шорцеви за трчање ги дизајнирав�

Scroll