Ново
Џои Се-Во-Едно Комплет За Подароци За Шминка Носете Го Целиот Комплет За Шминка За Жени Комплетен Комплет Со Торба За Шминка Кармин Коректор За Руменило Подлога За ?

Џои Се-Во-Едно Комплет За Подароци За Шминка Носете Го Целиот Комплет За Шминка За Жени Комплетен Комплет Со Торба За Шминка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Уживајте во беспрекорен и совршен изглед! Тоа ласка различни тонови на кожата. Лесно се меша и нанесува, создавајќи јасна и брилијантна тродимензионална завршница за шминкање на лицето. Овој комплет ја содржи нашата формула отпорна на вода и отпорна на дамки која обезбедува лесно и удобно абење за цел ден. Задолжителна, извонредна палета за шминка Без разлика дали барате да ги додадете последните допири на облеката за една ноќ во градот или суптилна нијанса на боја за секојдневна употреба, нашиот комплет за шминка сигурно ќе сврти неколку глави! Неговиот разноврсен дизајн и низа опции за боја го прават идеален подарок и за професионалци за шминка и за почетници за убавина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Најдобро Лице Напред : зачудувачката колекција бронзери, руменила и хајлајтери го олеснуваат обликувањ

48 Сенки За Очи, 12 Врвни Палта, 4 Основи За Сенки За Очи, 4 Руменила, 4 Хајлајтери, 3 Прашоци За Веѓи, 3 Моливи З

Сет За Подароци За Шминка : Еден Сет Може Да Ја Реши Целата Шминка За Лице Нашата Мултифункционална Шмин�

Совршен Сет За Стартер : одличен комплет за шминка за стартер Сетот за шминка за сите во едно патување е �

Слама Миење Раце Само Перење Лесен за чистење и препорачуваме Миење Раце Перење на 40 ° C / нежно перењ

Мал Ѓердан Од Чокер Со Синџир Од Бисер изработен од легура со добар квалитет и вештачки бисер,лесен и уд�

Совршен Комплет За Шминка повеќенаменскиот комплет за шминка дизајниран за задебелени букви и убави...

Сет За Подароци За Шминка : Еден Сет Може Да Ја Реши Целата Шминка За Лице Нашата Мултифункционална Шмин�

Шани трендовски комплет за шминка Вклучува, различни четворки за сенки за очи компактни, кармини за шми�

Квалитетен Материјал : Овие Коса Пароброд Јапонски Коса Зацрвстувањето Бран Виткање Коса Работи За Пар�

Ќе добиете комплет мултифункционални кутии за подароци за козметика претходно инсталирани од производ

ВИСОК СЈАЈ : лесен, нелеплив сјај за усни со висок сјај и ултраперница Совршено надополнување на секој и�

Фондација со целосна големина 9 гр Боја МФ6 Лате Макијато (Средно) 6х 8 Купишта 48х1, 75 грама Треперливи сенк

100% Најлон Затворање на бравата Влажно Бришење Чисто УПАТСТВО ЗА НЕГА Не Може Да се Исчисти ПРИЛАГОДЛИ

Сет За Подароци За Шминка : Еден Сет Може Да Ја Реши Целата Шминка За Лице Нашата Мултифункционална Шмин�

Scroll