Ново
Капа Сигма Братство Логото Бела Мат Шут Фудбал Мини Шлем - Мини Шлемови нфл

Капа Сигма Братство Логото Бела Мат Шут Фудбал Мини Шлем - Мини Шлемови нфл

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Мини Шлемови мак. Ова Е Логото На Братството Капа Сигма Шут Автентичен Мини Шлем Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. сувенири.

За стоката

Слична стока во категоријата

79" Големина : XXL Етикета Големина : XXLarge НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm / 45 затворање Бидобибо Т

Целосно лице : Моторцикл шлем, ги исполнува и надминува точките FMVSS 218 стандард и ECE R22.05 стандард за да се �

Развиена од Scorpionexo, нашата водечка поликарбонатна школка во индустријата е дизајнирана да биде лесна, с�

Полигиен Одобрено ECE & D O T Структура на аеродинамична обвивка за екстремни перформанси со максимална бр�

100% полиестер Изградба на поликарбонат / апс Лагерултраултраплус отстранлив / подложен лагер ве одржува

❤1.meets или ги надминува FMVSS218 и стандардите за безбедност на ДОТ ❤2 Можните преголеми вентилации се креат

Шлемот за хипер јаглерод AR7 има силна лесна школка со јаглеродни влакна Повеќекратни пристаништа за вне

Шлемови се карактеризираат со началници на школка и маска за лице, со официјално лого на Супер Боул LVII о�

Направени во САД и увезени Д.О.Т Одобрено Напредна поликарбонатна композитна обвивка : лесна, супериорн�

`+2 Големини и Двојно Прилагодување За Да Ви Одговараат.Нашите шлемови за скејт се достапни за возрасни, �

Безбедност : Стандард за безбедност на точка и висококвалитетна ABC школка со EPS лагер имаат добра заштит�

Модуларен паметен шлем со повлечен стакло на сонце Контроли управувани со JOGDIAL За да ги користите функц�

Торба со шлем : кадифен вреќа со кациги со GP со џеб за складирање Завртки за визир : 2 завртки за странични

ДОТ FMVSS 218 Сертифициран Вклучува 2 штитови (визири) ГДМ дух со целосен мотоцикл кацига за мажи и жени Двој

Не'рѓосувачки надворешни школки и лагер за апс, платно Чин појас, бакарна тока Обем на главата : 5462cm [21.2 "24

Брзина на испорака : Брза испорака за 210 дена, за да можете брзо да уживате во висококвалитетни производи

Заработи оценка за безбедност со 5 везди во рејтингот на шлемот во Вирџинија Техника Опремено со маска з

Особено дизајн : Тоа е замена за шлемот HJC i70 i10 Материјал за квалитет на премиум : сосема нов со добри перф

Полипропиен ЕПС пена Точка одобрена модуларна шлем Крајната еволуција на модуларната кацига на ајкула

Системот за задржување е двојно Дпрстен Чиста завршница на палтото за да се заштити бојата и графиките..

полиестер Произведено во САД Шлемот За качување По Карпи Со Црна Дијамантска Половина Купола одамна е г

Дајмотор роман и стилски дизајн на кациги за бејзбол капа Висока јачина и мала тежина АБС ​​школка, ла�

Германски хромирано сребрена новинска череп капа за половина шлем Станот црно германски новитет во сти

ГДМ отровен моторцикл шлемот + GDM хиперсоничен Bluetooth договор за слушалки за слушалки е ДОТ FMVSS218 сертифиц�

Аеродинамична изведба Мултиматрикс АИМ+ школка Подобрена визија Оптимизиран систем за вентилација...

Нашиот стил на потпис, Класиката продолжува да се истакнува Неговиот минимален дизајн, патентиран сист�

Scroll