Ново
Сет на нишки за ватирање на рацете на gütermann - сет на природни нијанси од 6 x 200m лапчиња за ватирање и шиење

Сет на нишки за ватирање на рацете на gütermann - сет на природни нијанси од 6 x 200m лапчиња за ватирање и шиење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

6 x 200m лажици во избор на пурпули, штипки и црвени. 100% нишка за ватирање на памучна рака со специјално восочена површина обезбедува непречено искуство за шиење и спречува брчки. Нишка отпорна на солза и абразија гарантира дека вашата работа е издржлива. Совршено за употреба како нишка за шиење со рака, или нишка за ватирање!. Бидејќи овие навои можат да се мијат до 60 степени, чистата ткаенина е ветре!. 6 x 200m лажици во избор на пурпули, штипки и црвени. 100% нишка за ватирање на памучна рака со специјално восочена површина обезбедува непречено искуство за шиење и спречува брчки. Нишка отпорна на солза и абразија гарантира дека вашата работа е издржлива. Совршено за употреба како нишка за шиење со рака, или нишка за ватирање!. Бидејќи овие навои можат да се мијат до 60 степени, чистата ткаенина е ветре!. 6 x 200m лажици во избор на пурпули, штипки и црвени. 100% нишка за ватирање на памучна рака со специјално восочена површина обезбедува непречено искуство за шиење и спречува брчки. Нишка отпорна на солза и абразија гарантира дека вашата работа е издржлива. Совршено за употреба како нишка за шиење со рака, или навој за ватирање! Бидејќи овие навои можат да се мијат до 60 степени, чистата ткаенина е ветре!.

За стоката

Слична стока во категоријата

И цврстите материи и мултивите се совршени за сите ваши потреби за ватирање, шиење и долги памучни потре

Рачно шиење и шиење машини Совршен за употреба на природни и синтетички влакна Стандардна количка...

Материјал : Низата на шиење е изработена од полиестер, кој е тежок и издржлив, не е лесен за кршење; Кожна�

Чувајте ги четките за шминка во добра состојба Wireицата мрежа може да ја поврати својата форма откако ќе

Број на модел : 71209 Земја на потекло : Италија Тежина на пакет : 0,03 фунти Димензии на пакетот : 0,95 "L x 2,25" W x 6.0

Аерофлок е волумен и меки конец за преклопување Тој е погоден за еластични барања како што се долна обле

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Само миење на рацете 【Премиум материјал】 Овие големи ква

100% долг главен полиестер За декоративно шиење и дупки за копчиња Тешка нишка за полиестер за полиестер,

За рачна или машинска употреба Содржи конец за шиење со квалитет на гутерман, загарантиран без јазол Ек�

Ние ќе испорачаме од Токио, Јапонија Takeе бидат потребни 10 до 17 работни дена кога пристигнуваат вашите пр

Се користи за ватирање Овој производ е направен од 100 проценти памук Тежината на пакетот на производот :

Направено во Италија Должината на пакетот е 2,5 см Висината на пакетот е 34 см Ширината на пакетот е 4,5 см...

【Конец на полиестер во Мојон】 40 ти / 2 100% полиестер Нема да биде кавга или лесно да се скрши Оваа високок�

Оваа нишка е тенка и со сите достапни бои оваа нишка ќе има многу фин финиш Оваа памучна нишка е идеална �

Економија Калем 100% Долг Главен Полиестер За Секаква Намена Рачно Шиење и Машинско Шиење Совршен за упот

Бренд : Гутерман Количина : секоја Боја : 2538 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степ�

Оваа нишка е направена од 100% дополнителен долг египетски памук Месеризирана е за сјај и сила и има одлич

Конус на конец : има еден конус од 3.000 yd на супериорни навои Крајна линија 60тежина, направена од 2 парчиња

MaxiLock нуди дури и сила за машини за шиење со голема брзина Квалитет 100% полиестерска нишка за серверот...

Стп кожа Увезени Издржлива дневна торба : Изработена од висококвалитетна платнена ткаенина и полиестер

За заклучување и чекор рабови За дупки за копчиња за долна облека и за шиење на копчиња За украсни шевов�

Квалитетот на восочната нишка е доволно силен, а восочната обвивка е многу деликатна, кога работата е за

Капчиња за квалитет на брендот DB92 нишка во црна боја Врвот на линијата полиестерска нишка Т90 Врзаната н�

€ 21 СЈАЈНИ и БЛЕСКАВИ ИЗБРАНИ БОИ сјајот и сјајот на металната нишка за вез ќе донесат фантастични ефек

Scroll