Ново
ITЕ 2 Парчиња Скриени Шарки од 90 Степени, Лизгачки Шарки Од Јаглероден Челик За Врати На Кабинетот За Индустриска Опрема

ITЕ 2 Парчиња Скриени Шарки од 90 Степени, Лизгачки Шарки Од Јаглероден Челик За Врати На Кабинетот За Индустриска Опрема

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 942.40

Новите висококвалитетни шарки се скриени и инсталирани, а кабинетите изгледаат убаво. Материјал од јаглероден челик, галванизиран површински третман, цврст и издржлив. Шарката е мала и има поддршка од 90 степени, која може да се користи за голема површина. Спецификации : 90 степени, ограничено оптоварување : 2200 N, максимален вртежен момент на држење : 18,2 Nm. Погоден за вградени врати на индустриски кабинети, кабинети, гардероби итн. Параметар на производотимето на производот : преклопен шаркапроизвод материјал : Ладно валани челик боја на производот : сребренапогоден за индустриски ормари, гардероби, ормари итн.големина : како што е прикажано Место На Потекло : Копното Кинеско Пакување вклучува : 2 х шарки(со исклучок на други производи.) превенција : 1. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете отстапувањето на мерењето да биде 1-3мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стил А, Боја : Зелена бронза Пакетот Вклучува : 2Шарки Забелешка : 1 Вистинската боја на предметот може да �

Подебела хидраулична засилувачка рака, силна, непречено отворање и затворање на тампон ефект Процесот �

КУЈНСКИ КАБИНЕТ шарки тие обезбедуваат долготрајна издржливост, одлична блиска и засилена сила за надм

Замена на ROP Shop (пакет од 12) 18 Ga Гаража врата #2 шарка, универзално вклопување со станбени врати...

●МАТЕРИЈАЛ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК qПрифаќа квалитетен нерѓосувачки челик, овој превртувач на шарката н�

Национален Хардвер Шарките за Лесни Ремени се направени со офсет дупки за дополнителна цврстина за да с

[Задебелен Материјал] : шарката што не се движи непречено е изработена од тежок нерѓосувачки челик, кој и

€Висок квалитет q : потпорната шарка е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик и најлонски м�

Челик 3 1 / 2"х 3 1 / 2"х 5 / 8" Радиус Шарка, HD Обезбедени се дрвени завртки #10 х 1" Достапно во низа фини завршетоц

Материјал од нерѓосувачки челик Со занитвам фиксен, издржлив и безбеден Нема да ' рѓа, долг работен век И

Стил : / ; (издржлив во употреба) Боја : / ; Тежина : 56гр Содржина На Пакетот : беспрекорен 2 парчиња х Капак З

Пакетот Вклучува : ќе добиете 4 акрилни шарки во различни големини Големина : акрилна самолеплива шарка :

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти...

Материјал : железо; силен и издржлив материјал Тип на рака : 90 степени самозаклучување; агол на отворање �

РОБУСНИ ШАРКИ за ПРЕКЛОПУВАЊЕ : Издржливи шарки изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 201...

Издржлив, корисен и лесен за инсталирање Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја отворите или за�

МерењеДолжина = 11 инчи, Ширина = 3,38 инчи Вклучени завртки се наменети за внатрешна употреба Вклучени зав�

Секоја шарка на вратата е изработена од трајни материјали во фабриката, и секој детал е прецизен, така ш�

Толку убав хардверски дизајн! Врвен класик! Целиот наш хардвер е изработен од месинг направен од квалиф�

Стил : Прав Агол; Боја : Сребрен Тон Тежина : 105гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Шарка На Вратата Матери�

Подигнете го стилот на која било врата во вашата куќа со овие црни шарки на вратата од шталата Заштедете

Име На Производ : Поддршка За Капак За Мебел;Материјал : Метал Поголема Големина На Плочата : 52 x 33mm / 2 "x 1.3

Боја : 454764 Лесен за носење и лесен за употреба Ви благодарам многу за поддршката, посакувам да имате убав

Хромирана шарка од легура на цинк Продадени како пакет од 2 Големина На Завртката : #8 Изграден со квалите

Боја : Среден свиок Пакетот Вклучува : 1 парчиња Скриени Шарки Униформа и силна сила, силно носење Самост�

Дупка за монтирање (издржлива во употреба) Дијаметар : 7мм / 0,28"; Содржина На Пакетот : (најнова технологиј

Боја : голема Дебелина на страничниот панел : 16мм број На Модел : ЦИЛ122 Материјал : легура На Цинк Должина �

ХАРДВЕРОТ НА Кабинети НА ДОПИР е посветен на обезбедување висококвалитетен хардвер на кабинетот, како �

Scroll