Ново
Аелс Макраме Бохо Шапка Организатор Со Куки, Шапка Ѕид Виси, Закачалка За Чување Капа Торба Палто, Шапка Решетката За Широк Обод &засилувач; Федора Капи Дисплеј, За Д

Аелс Макраме Бохо Шапка Организатор Со Куки, Шапка Ѕид Виси, Закачалка За Чување Капа Торба Палто, Шапка Решетката За Широк

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1094.40

[Стилски Бохо Дизајн ] овој елегантен бохо-дизајн ќе изгледа зачудувачки во различни поставки. Тоа не е само убаво дизајниран, но исто така е малку недооценено. Рачно изработената мрежа макраме му дава на овој рустикален и автентичен изглед, што го прави совршен декор за бохо соба за вашиот дом. [Практични и Декоративни ] најубавиот начин за прикажување и складирање на вашите сламени капи, летни капи, капи на плажа, капи од макраме, капи за сонце, бејзбол капи итн. и имајте ги вашите капи лесни за пристап. Тоа е одлична декорација за просторот за облекување во вашата спална соба и е повеќе декоративен од традиционалните лавици за капи. Изгледа одлично во стан, кондоминиум, Р.в., студентска соба, дневна соба, бања, спална соба, канцеларија и многу повеќе. [Два Начини На Инсталација ] можете Да го закачите на ноктите со конецот или да го закачите со лепливи куки на ѕидот или вратите. Вториот метод не бара алатки и дупчење, и нуди совршено решение за проблемот со рамнотежата! Не треба секогаш да ја одржувате рамномерната тежина од двете страни на јажињата. [Повеќенаменски ] нашата решетка за капи монтирана на ѕид е супер лесна за закачување и има многу долги жици што ви даваат многу простор за вашите капи. Може да се користи за организирање на вашите капи во различни сезони, како и ситници, клучеви и чанти со шест куки. [Совршен Подарок ] Големина : околу 61,4" х 13". Ова е исто така одличен подарок за родендени, загревање на куќата, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова година или други фестивали и за секој што е опседнат со боемска уметност, украси за домови во бохо.

За стоката

Слична стока во категоријата

Решетката за капа што се повлекува има должина прилагодлива од 9 инчи на 15 инчи за складирање на повеќе к

Погоден за сите видови шлем, капа, топка, перика што покажува и прикажува Црна боја, фина изработка и пре�

Држачи За Капи Од 7 Нивоа 35 : Инсталирајте до 7 нивоа, држете 35 капи Големина : 22, 4х21, 6х61, 4 Чувајте ги вашите

Закачалката за железна капа ќе зазема помалку простор во плакарот за закачување на вашата рибарска кап�

Материјал : торбата за складирање капа е изработена од висококвалитетни материјали, со извонредна изра�

1650д оксфорд ткаенина Стилски Начин Да Ги Заштитите Капачињата : оваа футрола за носач на капи за патувањ

ЕВА Превозникот Случај За Капи : постојат воздушни дупки на случајот за да се направи случајот дише и по�

Закачете се на предниот или задниот дел од седиштето Инсталира во секунда тоа е главната причина за губ�

100% Памучна Мешавина Опремено затворање Опис 100% Сосема Нов и висок квалитет Тој е многу див,со палтото шт

Складирање со голем Капацитет : може да се складираат најмалку 20 бејзбол капи! Ако сте љубител на бејзбо�

Пластика РЕШЕТКАТА ЗА ПОДДРШКА на КАПА користи Лесен дизајн и компактна големина, овој држач за капа е л

●Едноставен и невидлив дизајн : нашиот држач за капа е дизајниран да ги прикаже вашите капи, а не куката.

Издржлива метална конструкција Стабилна и слободна основа за држење За прикажување и складирање на спо

2 ВО 1 КУКА ЗА КАПА решетката За капа Алтебези доаѓа со 2 куки кои ќе ви дадат поголем избор и организира�

АПС Држачот за прикажување капа изработен од сигурни и безбедни СТОМАЧНИ мускули е издржлив и практиче�

[ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ] закачалката за капа е изработена од нерѓосувачки челик, за да може закачалката

Месинг Тон Метална рамка геометриски облик накит случај кула со стаклени ѕидови Едноставна и елегантна

●Вклучен пакет Е ќе добиете 3 Парчиња јасен држач за капа со завртки за инсталација и 1 парче шрафцигер, 1

Погоден за прикажување на шлемови, перики, топки, шалови, бејзбол капа, ван шапка, сликарска капа, рибарс�

Полиестер ? Издржлив : нашите лавици за капи се изработени од висококвалитетни полиестерски ткаенини и �

ДЕКОРАЦИЈА : Јасна акрилна тркалезна решетка за прикажување, едноставна и елегантна, фина изработка, ле�

24 Транспарентна Решетка За Складирање На Решетката Ѕидот Голем Зад Џебовите На Бејзбол Решетката Држач

пластични пп Организатор За Складирање капа : пластиката има добра цврстина и може да издржи притискање

Нашиот цврст кафез за миење бејзбол капа навистина помага да внесете нов живот во вашите погрешно облик

Поддршка За Облик на капи : Широка употреба, погодна за бејзбол капи и други капачиња Лесно задоволете г�

Мала Големина погоден е и за чување чорапи, ракавици, ремени, шалови, вратоврски и други предмети Лесен З

Scroll