Ново
Греј990 Решетка За Капа, Решетка За Складирање Еко-Пријателски Добар Капацитет За Оптоварување 4 Бои Држач За Прикажување Капа За Зелено Домаќинство

Греј990 Решетка За Капа, Решетка За Складирање Еко-Пријателски Добар Капацитет За Оптоварување 4 Бои Држач За Прикажување Капа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 619.20

Без Дупчење - оваа решетка за капа е потпора за производ без удар не бара дупчење, така што нема да ја оштети површината на ѕидот. Мултифункционално Складирање - оваа решетка за капа не само што може шапката за складирање, исто така, може да собере многу видови ситници како облека, клуч, вратоврска и така натаму. Заштеда На простор - овој производ ќе ви помогне да заштедите вреден простор во просторијата за неговата добра носивост и силна лепливост за да држите различни предмети. Материјал-решетката за Складирање е изработена од висококвалитетен пластичен материјал, лесен и издржлив. Широка Примена - оваа решетка за капа е соодветна студентски дом, дом, училиште и домаќинство. Опис : Име На Ставка : Шапка Ракматеријал : Пластика Големина : 20, 8cmx13, 8cmx0, 5cm/8. 19inx5, 43inx0, 2in Notes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Шапка Решетката.

За стоката

Слична стока во категоријата

Полиестер ? Издржлив : нашите лавици за капи се изработени од висококвалитетни полиестерски ткаенини и �

Поддршка За Облик на капи : Широка употреба, погодна за бејзбол капи и други капачиња Лесно задоволете г�

●Вклучен пакет Е ќе добиете 3 Парчиња јасен држач за капа со завртки за инсталација и 1 парче шрафцигер, 1

Месинг Тон Метална рамка геометриски облик накит случај кула со стаклени ѕидови Едноставна и елегантна

●Ново Решение За Складирање Капа ● Секоја закачалка за капа доаѓа со 10 клипови од нерѓосувачки челик з�

Мала Големина погоден е и за чување чорапи, ракавици, ремени, шалови, вратоврски и други предмети...

●Чист Рачно ткаен Организатор На Капа ● секој организатор За закачување капа од макраме за ѕид е израб�

Шарени Клипови За Капа : ќе добиете 6 парчиња еластични клипови за капа за патување во различни бои, вклу�

ЕВА БЕЈЗБОЛ КАПИ ДРЖАЧ СЛУЧАЈ✨ ✨ Компактна големина нема да зазема многу, чувајте ги вашите бејзбол ка�

Материјал : торбата за складирање капа е изработена од висококвалитетни материјали, со извонредна изра�

[ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ] закачалката за капа е изработена од нерѓосувачки челик, за да може закачалката

Држачи За Капи Од 7 Нивоа 35 : Инсталирајте до 7 нивоа, држете 35 капи Големина : 22, 4х21, 6х61, 4...

пластични пп Организатор За Складирање капа : пластиката има добра цврстина и може да издржи притискање

ЕВА Превозникот Случај За Капи : постојат воздушни дупки на случајот за да се направи случајот дише и по�

Може да ја покаже убавината на шапката во секој агол за да ја направи привлечна за клиентите Погоден за �

Овој држач за капа има многу едноставен дизајн и е изработен од цврст, издржлив акрилен материјал Стаби�

Издржлива метална конструкција Стабилна и слободна основа за држење За прикажување и складирање на спо

Шапка Лавици за 24+ Бејзбол Капи овој држач за капа доаѓа со 24 Куки Во форма На С, кои можат да држат до 24+ к

●Едноставен и невидлив дизајн : нашиот држач за капа е дизајниран да ги прикаже вашите капи, а не куката.

памучно јаже, борово дрво Висечки Ѕиден Декор : тоа е одличен подарок за вашата девојка да складира мног�

Држач за капачињаИзработен од премиум ткаен најлон и доаѓа со 16 клипови од нерѓосувачки челик за држење

100% Памучна Мешавина Опремено затворање Опис 100% Сосема Нов и висок квалитет Тој е многу див,со палтото шт

Железо Самостојна Перика Стојат : ???ДРЖАЧ за КАПА за МАСА ; металната купола на врвот е дизајнирана да др�

1650д оксфорд ткаенина Стилски Начин Да Ги Заштитите Капачињата : оваа футрола за носач на капи за патувањ

Пвц Шапка И Капа Решетката : тоа може да го поддржи круг капи главата, така што шапка не е лесно деформира

Нашиот цврст кафез за миење бејзбол капа навистина помага да внесете нов живот во вашите погрешно облик

[ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] : прво Обележете ја положбата за инсталација, дупчете две дупки со електрична вежба,

Scroll