Ново
Четка за Шампон за кучиња, Четка За Бања Со Шампон За Миленичиња Смирувачка Масажа гумен Чешел со Прилагодлива Рачка На Прстенот за Долги Кучиња Со Кратка Коса и Ма?

Четка за Шампон за кучиња, Четка За Бања Со Шампон За Миленичиња Смирувачка Масажа гумен Чешел со Прилагодлива Рачка На Прстенот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

●Едноставен и издржлив ● Изработен од висококвалитетен мек ГУМЕН материјал ТРП, безбеден, удобен, отпорен на абење и издржлив. Брзо ја брише мртвата кожа и лабавата коса за време на капење или масажа, што ја прави одлична четка за миленичиња за дотерување и капење. Ја прави кожата на вашето домашно милениче чиста и помага да се врати сјајот и осветленоста на палтото. ●Прилагодлива Рачка●оваа четка за миленичиња е опремена со прилагодлива рачка за јамка за раце со различна големина, цврсто фиксирана помеѓу дланките, похумана и практична од обичните четки за миленичиња. ●Мала големина и пренослив ● оваа четка за чешлање кучиња е лесна, удобна, лесна за држење и чување, може да се стави во чанта или ранец, не зазема простор. €Лесен за употреба и чистење q оваа четка за бања за кучиња може да се користи како алатка за отстранување на влакна за управување со постојаното опаѓање на косата. Чаталестиот крај на гумените заби ја отстранува влакната од домашните миленици без прекумерно влечење како и другите четки. Оваа четка ги фаќа влакната и ги спречува да летаат наоколу и да предизвикаат неред. Овој комплет четки за чешлање кучиња лесно се чисти, само измијте со вода и исушете природно. Ние сме професионален производител на производи за чешлање миленичиња посветени на донесување радост за вас и вашиот крзнен пријател! Секој од нашите производи е дизајниран за луѓето и миленичињата да живеат во хармонија. Веруваме дека оваа четка за масажа за капење е еден од најдобрите подароци за вас и вашето домашно милениче. Четка За Шампон за кучиња Туш За Миленичиња И Материјали За Бања За Мачки И Кучиња Четка За Бања За Кучиња За Чешлање На Кучиња Чистач За Кучиња Со Долга И Кратка Коса За Четка За Миење Кучиња Со Професионален Квалитет На Бања.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЌЕ ДОБИЕТЕ : (1) 10.1 флеш оз Шише За најдобри резултати третирајте ја косата со целосна линија на Професион

Изработена Со Природна Колоидна Овесна КашаНежно ја смирува сувата, чешачка и иритирана кожа за кученц�

Пет За Еднократна Употреба Пена Шампон Гел За Туширање За Кучиња и Мачки Мирисна Гел За Туширање...

ПОМАГА ВО СМИРУВАЊЕ НА ЖАРИШТАТА : овој благ шампон се внесува со масло од чајно дрво и алое вера за прир�

Шампон за нега на скалпот Шампон за нега на скалпот Помош измијте ги лабавите снегулки Оставете ги суви�

Тројни ефекти на чистење, измазнување и поправка чувајтевлажно Зајакнете ја вратилото на косата и спре�

Помагањето на косата станува сјајна, посилна и подолга Користете ги овие органски шипки за шампон / бал�

2 компјутери 300 ml Шампон за задебелување на косата мажи жени длабоко скалп фоликула третман антипаѓање н

Ферментираниот лековити растителни екстракти во кој токсичноста на билките беше слаба со ферментација

Паметните бранови никогаш не користат стар шампон или што и да најдат под туш! Погрешниот шампон може да

● ЕФЕКТИВЕН РАСТ на КОСАТА : биотин, Алое Вера, тресет и масло Од Арган создаваат 100% природна формула за �

ЕПОШТА : НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА! Бидејќи се 100% органски и еколошки, овие шипки за шампони се н�

Користете пред третман со кератин, протеини или коса ботокс Отвора кутикула за коса Отстранете ги грани

Scroll