Ново
Џон Фрида Луксузен Волумен Допирно Полн Шампон, 8,45 Унца

Џон Фрида Луксузен Волумен Допирно Полн Шампон, 8,45 Унца

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 301.12

Овие уникатни формули содржат специјализирана технологија за засилување на волуменот заедно со лесна технологија за заштита на бојата. Формулиран со специјален волумен полимер; овој шампон додава простор помеѓу влакната на косата, помагајќи да се одржи текстурата и волуменот на свежо обоената коса. Обезбедува корист од волуменот 1-ви и заштита на бојата 2-ри. Крајниот резултат е зголемен волумен со зголемена стабилност и допирно мека полнота со природен изглед. Одржува волумен и текстура на свежо обоена коса. Овие уникатни формули содржат специјализирана технологија за засилување на волуменот заедно со лесна технологија во боја. Резултатот е зголемен волумен со зголемена стилност и допирлива мека, природна полнота. Обезбедува корист од волуменот 1-ви и заштита на бојата 2-ри.

За стоката

Слична стока во категоријата

Што е тоа : Овој шампон за кадрици е формулиран со природни екстракти за борба против Фриз и да ги одржув�

● ЕФЕКТИВЕН РАСТ на КОСАТА : биотин, Алое Вера, тресет и масло Од Арган создаваат 100% природна формула за �

Кокамидопропил бетаин : Кокамидопропил бетаин е сурфактант што доаѓа од кокосово масло Сурфактантите с

ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА КОЖАТА НА КУЧЕТО СЕ РАЗЛИКУВА од кожата НА Човекот Кучињата е помалку кисела од човеч

Повеќе миење, помалку отпад Комбинирајте ја торбичката за шампон за полнење на гигантски полнење со пог

Тројни ефекти на чистење, измазнување и поправка чувајтевлажно Зајакнете ја вратилото на косата и спре�

? Антитензична и волуменска формула : волумен на SAI Zen плус шампон ја подобрува дебелината и јачината на к

Вегански, Без Глутен, Без Суровост Идеален за сува до многу сува, бунтовна, обработена во боја и хемиски �

ВРЕМЕТО ЗА КАПЕЊЕ НИКОГАШ НЕМА ДА БИДЕ ИСТО! Со оваа четка за шампон за миленичиња, капењето на вашето к�

Тресеме Ботанички Шампон За Чистење На Кокос Е шампон без сулфат формулиран од 92% природни материјали д�

Професионален Свеж Шампон За Миленичиња Свежите Шампони за Миленичиња се совршени за професионалниот �

Најголемиот шампон е идеален за фитнес центри, бањи, здравствени клубови, рекреативни објекти и домови �

Ферментираниот лековити растителни екстракти во кој токсичноста на билките беше слаба со ферментација

Инспириран од африкански црн сапун, мазен оператор има есенцијално масло од чајно дрво за да го стимули�

Користете пред третман со кератин, протеини или коса ботокс Отвора кутикула за коса Отстранете ги грани

Пет За Еднократна Употреба Пена Шампон Гел За Туширање За Кучиња и Мачки Мирисна Гел За Туширање 宠物免洗�

Дерматолозите како бренд за лекување на првут (врз основа на обемот на продажба) Оваа формула, изработен

Еден 11 мл Шише Авалон Органски Негување Лаванда Шампон Нежно ја чисти и хидрира нормалната за да ја исуш

Препорачано за тенка боја на коса ; нежна веганска формула ; Содржи систем за зачувување на бојата што �

Анти првут : Овој шампон со јаболков оцет од Белисо е формулиран за да помогне во борбата против првут; Д�

Scroll