Ново
УЖИВАЈТЕ Во Луксузен Шампон Без Сулфат – Шампон За Зајакнување, Измазнување И Волумен

УЖИВАЈТЕ Во Луксузен Шампон Без Сулфат – Шампон За Зајакнување, Измазнување И Волумен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

ЗАЈАКНУВАЊЕ : Нежно исчистете, навлажнете и измазнете додека ја ослободувате под стрес косата и скалпот; овој напреден луксузен систем за шампони е дизајниран да ги зајакне, згусне и хидрира сите типови коса. ВОЛУМИЗИРАЊЕ : Луксузен, 24-часовен сјај и волумен на косата што трае; овој шампон за подобрување на сјајот е специјално формулиран за отстранување на нечистотијата и остатоците од стилизирање што можат да направат косата да изгледа досадна; ја подобрува природната рефлексивност на светлината на косата и ја подобрува дебелината; ги прави кутикулите на косата мазни и ги усогласува влакната на косата за неверојатен сјај. БЕЗБЕДНА БОЈА : формула безбедна за Боја за сите типови коса; за обоена коса; систем против избледување за долготрајна чистота на бојата; заштитни формули кои помагаат во зачувување и одржување на брилијантноста на бојата; косата третирана во боја бара посебна грижа. БЕЗ СУЛФАТ : шампон без сулфат, задебелување за коса третирана во боја натопена со освежителни состојки; овој хидратантен шампон омекнува и додава сјај, а истовремено се бори и со расцепените краеви. НАПРЕДНА ФОРМУЛА : напредната формула за нега на коса се апсорбира во косата за бестежинска мазност и додавање сјај; специјално формулиран за фина коса за да додаде дебелина; доволно нежен за коса третирана во боја или пропуштена коса; најпопуларните употреби се : шампон за отплеткување, шампон за задебелување на косата, хидратантен шампон и шампон за зајакнување. "УЖИВАЈТЕ Во Луксузен Шампон Без Сулфат : за коса на која и е потребна дополнителна сила, сега има нега на коса која е нежна. Системот ЗА ЛУКСУЗНИ Шампони ЗА УЖИВАЊЕ содржи состојки, кои ја зајакнуваат косата по само едно миење. Овој хидратантен шампон нежно ја чисти и ја храни сувата коса за да ја остави силна и свиленкаста. Богата пена и природни ароматични својства помагаат во енергизирање и заживување на сетилата. Уживајте во третманот со шампон За нега На Бои Без сулфат ја штити и условува косата за долготрајна чистота на бојата. СОВЕТ ЗА УПОТРЕБА : Шампонот мора повторно да се пени, ако не, шампон за да се осигура дека косата е чиста. Може да се користи како нежно чистење на кожата. ПОПУЛАРНИ ПОТРЕБИ И УПОТРЕБИ : Шампон БЕЗ СУЛФАТ : Шампон Без Сулфат, ШАМПОН За Првут Без Сулфат ПРИДОБИВКИ : Шампон За Отплеткување, Шампон За Задебелување На Косата, Хидратантен Шампон, КЛАСИФИКАЦИИ На Шампон За Зајакнување : Природен Шампон, Органски Шампон, Производи За Коса Третирани Во Боја ПОПРАВКА : Поправка На Шампон, Шампон За Измазнување, Навлажнувачки Шампон, Третман На Коса ".

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие уникатни формули содржат специјализирана технологија за засилување на волуменот заедно со лесна �

Уникатниот дизајн на сијамиран е во согласност со вашиот сад за шампон, кој не само што може да спречи ли

Бесплатно сулфат : Ослободени од парабени, бои, фосфати, фталати, силикони и сулфатни сурфактанти Ја хра�

Врз основа на глицин, најмалата аминокиселина, што продира длабоко во косата за да обезбеди ефективна и

Антиоксиданс Спакуван, Хидратантен Шампон Со Луксузна Пена Која Чисти Без Соголување, Оставајќи Ја Ваш�

Вегански, Без Глутен, Без Суровост Идеален за сува до многу сува, бунтовна, обработена во боја и хемиски �

Користете пред третман со кератин, протеини или коса ботокс Отвора кутикула за коса Отстранете ги грани

Инспириран од африкански црн сапун, мазен оператор има есенцијално масло од чајно дрво за да го стимули�

●Едноставен и издржлив ● Изработен од висококвалитетен мек ГУМЕН материјал ТРП, безбеден, удобен, отпо

Играјте ја вашата најдобра коса досега со касета Овој шампон за подобрување на виткањето е дизајниран з

Рецепт : Натопени со моќни состојки како монгонго и масла од макадамија за зајакнување на слабата коса...

Храни за враќање на мекоста и сјајот, за сува коса Формула за шампон со екстракти од девствени пресувани

ЕПОШТА : НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА! Бидејќи се 100% органски и еколошки, овие шипки за шампони се н�

МОЌНО ЗАЗДРАВУВАЊЕ : нашиот Шампон Со Лекови Од Овесна Каша Е формулиран за да обезбеди итно олеснување

Нашиот рн балансиран ШАМПОН за кучиња СЕВОедно го прави сето тоа : чисти, условува, навлажнува и отплетк�

Шампон за нега на скалпот Шампон за нега на скалпот Помош измијте ги лабавите снегулки Оставете ги суви�

ПОМАГА ВО СМИРУВАЊЕ НА ЖАРИШТАТА : овој благ шампон се внесува со масло од чајно дрво и алое вера за прир�

Дерматолозите како бренд за лекување на првут (врз основа на обемот на продажба) Оваа формула, изработен

Препорачано за тенка боја на коса ; нежна веганска формула ; Содржи систем за зачувување на бојата што �

Најголемиот шампон е идеален за фитнес центри, бањи, здравствени клубови, рекреативни објекти и домови..

Кокамидопропил бетаин : Кокамидопропил бетаин е сурфактант што доаѓа од кокосово масло Сурфактантите с

ПОДОБРЕТЕ ГО ИЗГЛЕДОТ НА ПОЛНОТАТА и ДЕБЕЛИНАТА на КОСАТА : Бриогео Цвет И Цут Женшен + Шампонот за Волум

2 компјутери 300 ml Шампон за задебелување на косата мажи жени длабоко скалп фоликула третман антипаѓање н

Повеќе миење, помалку отпад Комбинирајте ја торбичката за шампон за полнење на гигантски полнење со пог

За сите типови коса Се препорачува за сите типови коса Тоа разноврсна стил crme обезбедува бестежински сј

Scroll