Ново
ШИПТ Јадење Автомобил Количка Хотел Бизнис Ресторан Мобилни Испорака Автомобил Железо Мулти-Функционални Рака Притисни Бар Количка

ШИПТ Јадење Автомобил Количка Хотел Бизнис Ресторан Мобилни Испорака Автомобил Железо Мулти-Функционални Рака Притисни Бар Количка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Подвижен дизајн, универзален дизајн на тркала, лесен за движење и поставување сопирачки, стабилен паркинг насекаде во домот. Има повеќефункционален сервисен автомобил кој може да поставува јадења, пијалоци, десерти и други садови. Количка, висока цврстина, отпорна на гребење, отпорна на абење и отпорна на висока температура, лесна за чистење. Тркалата може да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, движејќи се слободно и лесно може да се турка и влече. Погоден за барови, ресторани, хотели, продавници за колачи, семејства итн. Подвижен дизајн, универзален дизајн на тркала, лесен за движење и поставување сопирачки, стабилен паркинг насекаде во home.It има повеќефункционален сервисен автомобил кој може да поставува јадења, пијалоци, десерти и други садови.Количка, висока цврстина, отпорна на гребење, отпорна на абење и отпорна на висока температура, лесна за чистење.Тркалата може да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, движејќи се слободно и лесно може да се турка и влече.Погоден за барови, ресторани, хотели, продавници за колачи, семејства итн.материјал : металметален материјал : железо+дрвена функција : подвижен мебел структура : структура на рамка функција : отстранливсодржина на пакетот : 1х тролејнотика : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2. Бојата може да има различна како дисплеј за разлика, ве Молиме разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Материјал● : Окслот + Држач Од Нерѓосувачки Челик ®Големина : 90 Х 60 Х 85 См, Носивост : 200 Кг €Дизајн} : Уни�

Подвижен дизајн, универзален дизајн на тркала, лесен за движење и поставување сопирачки, стабилен парки

[Материјал] : Челик [Големина] : 45х45х70см, 45х50х70см, 45х55х70см, Носивост : 5070 Кг [Дизајн] : Универзални Тивки, Лес

[ 8,5 х 4,3 инчи (21,4 х 11 см), 32,8 мл (1.010 гр), Врвна Слика, Не За Микробранова Печка Во зависност од производот, бо�

Подвижен дизајн, универзален дизајн на тркала, лесен за движење и поставување сопирачки, стабилен парки

Трислојниот дел од автомобилот е разумно слоевит и уредно складиран Тежината што треба да ја носи колич

️?Лесен е за употреба и може да се користи со количка за чистење или директно Секој е изводлив ️?Тоа е на

Добар Материјал : Изработена од висококвалитетна двослојна ткаенина дебела водоотпорна ткаенина од ок�

Трислојниот дел од автомобилот е разумно слоевит и уредно складиран Тежината што треба да ја носи колич

Материјал за преграда : нерѓосувачки челик, големина : 80*40*90см, 85*45*90см, 90*50*90см,тежина на носење : 70 кг или т

Оваа комунална количка Вестил ЦСЦдд има две полици, фиока, долен ормар со врати и панели од три страни...

● Ставка : Корпа За Складирање Полица ● Капацитет на тежина : 50 фунти ● Материјал : Полипропилен...

● Ставка : Корпа За Складирање Полица ● Капацитет на тежина : 50 фунти ● Материјал : Полипропилен € Боја :

Материјал : Пластика + Алуминиумска Цевка, Цврстина На Нг, Мазна Површина, Не Е Лесно Да се Кородира Лесно

Дизајнот со низок профил го олеснува вчитувањето Вклучени рачно влечење кабел депонии бункер од Седишт

Капацитетот од 25 литри ја намалува потребата за често празнење Издржливите громови спречуваат солзи и �

Жичаните полици на оваа количка се изработени од заварен челик и засилени со жичани фарми за јачина, и т�

Инјекција Обликувана Од полиетилен со висока Густина Кантите се лесни за чистење и отпорни на ' рѓа...

Цврста Челична Конструкција : со цврста челична конструкција, оваа лабораториска количка поддржува до 2

Цена За : Секој 'Кошничка за Перење со хРамка, Број На Прегради 1, Сина, Кубна Нога Капацитет 10,0 кубни фт., Н

330 фунти капацитетот на оптоварување по тркалце осигурува непречено дејство на тркалање на сите терени

[Материјал] : Платно + Држач Од Нерѓосувачки Челик [Големина] : 90 Х 65 Х 85 См, Носивост : 200 Кг [Тркало] : Универ�

Scroll