Ново
МЕИКОЛИ Крем Сенка Стап, Мат Сенки Молив Боички, Око Осветлувач Стап, Истакнување Стап, Мека &засилувач; Мазна Лесно Да Се Обои Водоотпорен, 102 Јаглерод

МЕИКОЛИ Крем Сенка Стап, Мат Сенки Молив Боички, Око Осветлувач Стап, Истакнување Стап, Мека &засилувач; Мазна Лесно Да Се Обои

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Големина На Стапче За сенки за очи : 4, 4х0, 59х0, 59 инчи. Сенка За очи Стап Тежина : 0,026 фунти. Мазна Водоотпорен Сенка За Очи Стап. Високо Пигментирано Пенкало За Сенки За Очи. Суровост-слободен и Вегански. Мат Или Треперлива Боја Сенка За Очи Стап Изберете. Долготрајна Завршница И Кремаста Текстура. Заштедете време за Шминкање 80%. Кремасто-меката формула непречено се лизга може лесно да се нанесе со прст или да се помеша со четка. ?Заштедете Време За Шминкање-боичка за сенки со Дебел крај за брзо нанесување на голема површина, останете цел ден! Треперлива сенка за очи за да изгледате помлади.Мат ефектот ја прави шминката за очи пошармантна. ?Мазна Мека Текстура сенка за Очи - сенката за Очи ја лепи фината текстура и оди непречено ,лесно се нанесува,ефикасно ја истакнува контурата на очите, ве тера да бидете привлечни за очи во секоја пригода. ?Широка Употреба-Разни бои Погодни за различни прилики, свадби, забави, шопинг или забава за шминка.Природна и шармантна боја, само ротирајќи ја и нанесете, можете да ја користите и на усна. ?Здравје И Безбедни Состојки - нетоксични, не алергични, целата козметика ве советуваме дека мал тест за лепенка за кожа пред да нанесете бидејќи кожата на секого е различна. ?Идеален Подарок За Вашите Пријатели - овој стап за сенки во боја без напор е одличен избор за почетници или професионалци за шминка.

За стоката

Слична стока во категоријата

+ 12 БОИ СТАП ЗА СЕНКИ ЗА ОЧИ : Стапчиња Со Високи Сенки За Да Се Создаде Големо Влијание, Од Топла До Ладна

●висок пигментиран прав●Нашите нијанси имаат најсилна пигментација од која било од сенките за очи де '

МАЗНА, ЖИВОПИСНА БОЈА : оваа мешана сенка за очи во прав непречено се лизга и дава интензивна боја за све�

●Сенка За Очи За Палета На сјај Лесно се шири, лесно се нанесува шминка и цврсто се прилепува на очите...

Формулата со висок трепет, висок пигмент ви дава секси и впечатлив прозрачен изглед бојата се применува

Одговараат За Различни Прилики, Како Повик, Салон, Партија, Свадба Плус, Може Да Се Примени На Врвот Усна,

Печатот за сенки за очи лесно и погодно создава убави, нежни и прецизни ефекти на сенките за очи Погоден

Пренослив И Удобен За Употреба Шминка Четки Кутии Шминка Лежи Свилена Буба Пенкало Оставете Го Еден Ден

Палетата за сјајни сенки на демир вклучува 33 нијанси кои се направени од сите природни треперливи минер

?●15 Бои Професионална Палета за Сенки за Очи+ направете КАКОВ БИЛО ИЗГЛЕД на ШМИНКА : има добра комбинац�

Создадете безброј изгледи за шминка со само една палета Универзално ласкави нијанси на нашата најпрода

Различни Бои Одговараат На Вашата Опција.Може Да Се Користи На Врвот Усна, Лицето, Нозете И Телото! Соврш

●Погоден За Многу Прилики,Повеќебојните Сенки За Очи Се Лесни за Носење и Погодни за Сите Изгледи за Шм�

Услуга : Ако Имате Какви Било Прашања По Добивањето На Производот, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш, Ни�

Луксузен кармин кој постигнува долготрајно абење, хидратација и бојаостанете во една модерна мат форму

Scroll